Herkese Merhaba.. Bugünkü yazımda 2018 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istiyorum. Öncelikle belirtmem gerekirki ben modacı ve stilist değilim yalnızca edinmiş olduğum bilgilere göre bu senenin modası hakkında kendi yorumlarımıda katarak görüşlerimi bildiriyorum. Eğer merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Leopar Desenli Ayakkabılar

Bu yıl 2018 ayakkabı modasında özellikle leopar desenli ayakkabılar bir hayli ön planda. Leopar desenler ayakkabıda, elbisede ve ya herhangi bir parçada olsun kullanması en zor desenlerden biridir. Leopar kullanmak cesaret ister. Topuklu ve loafer olmak üzere bir çok çeşidi bulunabilir. Bu senenin modasında leopar desenli topuklu ayakkabıları sıkça görebilirsiniz. Bir çok mağazada karşınıza çıkarsa şaşırmayın.

2018 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası

Siyah Bilek Botları

“Ankle Boots” olarakta bilinen siyah bilekten botlar her kışın vazgeçilmez parçalardan biri bence. Birkaç senedir olduğu gibi bu senede moda parçalar arasında yerini aldı. Kesinlikle kombinlemesi kolay, rahat ve şık görünen ayakkabı modellerinden biri. Kış’a uygun olan bilek botlarını ister elbise, ister etek istersenizde skinny pantolonlar ile rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Benim her daim favori ayakkabı modellerimden biri olduğunu söyleyebilirim.

2018 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası 5

Kovboy Botları

Botlara gelmişken yine botlardan devam edelim. 2018 Sonbahar Kış Ayakkabı Modasından biri de kovboy botları. Kovboy botlarını en çok festivallerde görmeye alışkınız. Kısa şortlar ve desenli tişörtler ile birlikte Coachella gibi festivallerde sıkça karşımıza çıkıyor. Daha öncede Coachella Festivali hakkındaki yazımda da festival stili ile alakalı yorumlarımı paylaşmıştım.

2018 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası 6

Tıknaz Spor Ayakkabıları

Birçok markada kendisini görmüşsünüzdür. Yaz aylarında da moda olan bu ayakkabıları kış aylarındada sıkça göreceğiz. Kimilerinin hoşuna gitsede kimilerinin uzay gemisi tabiri kullanarak hiç beğenmediğini ve kaba bulduğunu söylediği bir ayakkabı modeli. Önümüzdeki senelerde görmemiz mümkün. Rahatlığı konusunda bir yorum yapamayacağım fakat görüntüsünün bende biraz fazla büyük ve özellikle küçük ayaklara sahip kadınlar için kaba durabileceğini düşünenlerdenim.

2018 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası 7

Ladylike (kadınsı) Ayakkabılar

Hanım hanımcık ve kadınsı ayakkabılar olarak bilinir. Bir çok rengini Zara, Koton gibi mağazalarda bulabilirsiniz. Ayakları daha zarif göstererek ister bilekten bağlamalı, ister terlik türünde ve ya tokalı seçeneklerinide görebilmek mümkün.

2018 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası 8

2018 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası ile ilgili benim bilgilerim bu şekildeydi. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda tekrar görüşmek dileğiyle. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.