Selam yeniden… Bugün saçlarla ilgili birkaç gün önce almış olduğum ve her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz bir üründen bahsedeceğim. Uzun zamandır adını duyuyordum fakat kullanma fırsatım olmamıştı. Ashley Joy saç bakım spreyinden bahsedeceğim.

Öncelikle ürün 250 mllik bir şişede gayet uzun süre yeteceğini düşündüğüm kadar büyük olduğunu belirtmem gerek. Kapaklı ve sprey formunda bir ürün. Ağır değil büyük bir çantaya atıp yaz günlerinde yanınızda bile taşıyabilirsiniz.

Asley Joy Saç bakım spreyi paraben içermiyor. Bu sevdiğim özelliklerinden biri oldu. İçeriğinde badem yağı ve buğday proteini bulunuyor. Bu formül sayesinde duştan sonra nemli saça uygulanabiliyor. Biliyorsunuzki badem yağı saçları, kirpikleri ve kaşları besleyen bir yağ. Benimde çok sevdiğim ve hatta uzun yıllar önce kaşlarımı ve kirpiklerimi beslemesi için satın alıp kullandığım bir yağdı. Kulak çubuğu ile kaş ve kirpiklerime sürüp beslenmelerine katkıda bulunuyordum.

Ürünün vaad ettiklerine gelecek olursam;

  • Saçı nemlendirerek elektriklenmesini engelliyor
  • Saçı besliyor
  • Saçların kırık uçlarının yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor
  • Saça hem parlaklık hem de yumuşaklık katıyor
  • Saçın daha kolay ve sorunsuz bir şekilde taranmasına yardımcı oluyor

Ashley Joy Saç Bakım Spreyi 4

Kullanım Şekli

Banyodan sonra hafif kurutup biraz nemli kalan saçınızın her tarafına sıkabiliyorsunuz. Duştan sonra saçın daha kolay taranmasını sağlıyor. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamak gerekiyor. Yıkanmış olan saçın ıslaklığını havlu ile hafif bir şekilde aldıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Saçların açılmasında zorlandığınız bölgeye ve ya tüm saça uygulanabilmektedir. Gerekli miktarda ürünü püskürterek saçınıza hafif masaj yaparak yedirin. Aynı zamanda saçın bakımınıda yapmış oluyorsunuz. Uygulama sonrasında sakın saçlarınızı durulamayın. Fazla püskürttüğünüzü düşünüyorsanız havlu ile hafifçe ovalayarak fazlalığı alabilirsiniz.

Ashley Joy Saç Bakım Spreyi 5

Ben aynen yazıldığı şekilde saçlarıma banyodan sonra tam kurutmadan hafif nemli kaldığında tüm saçıma kökten uca kadar uzaktan sıkıyorum. Özellikle kokusunu çok sevdiğimi söylemeliyim.

Ashley joy kullananlardan biri olarak gelelim benim ürün ile alakalı yorumlarıma.. 10 gündür kullandığımı belirtmeliyim. “Ürünü tavsiye edermiyim ?” derseniz. Evet. Nedenlerine gelecek olursam; çünkü bir kere kokusu çok güzel. Vaad ettiği gibi kesinlikle saçları yumuşattığını ve bakım yaptığını düşünüyorum. Parlaklaştırma konusunda pek emin değilim. Ürünü sıktıktan sonra saçlarım daha parlak görünmedi fakat kesinlikle badem yağı sayesinde yumuşuyor, nem alıyor ve çok güzel kokuyor.

Ashley Joy Saç Bakım Spreyi 6

Asley Joy Saç Bakım Spreyi fiyatı 37 tl. Tüm Watsons kozmetik marketlerinde bulabilirsiniz. Ayrıya markaya ait Ashley Joy şampuan ürünlerinde bulunuyor. Bu üründen memnun kaldığımdan dolayı şampuanlarınıda bakabileceğimi düşünüyorum. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.