Herkese yeniden Merhaba.. Bugünün yazısı kuru şampuan denince akla ilk gelen ürünlerden biri olan Batiste Kuru Şampuan ile ilgili olacak. Daha öncede kuru şampuan nasıl kullanılır ve nedir ile ilgili bir yazım olmuştu. Ayrıca linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

Batiste Kuru Şampuan saçlarını yıkamak için çok fazla vakti olmayan kişilerin ve özellikle yağlı saça sahip kişilerin kullanması gereken bir ürün. Tabiki herkes kullanabilir fakat özellikle saçını her gün yıkamaya vakti olmayan kişiler için tasarlanmış bir üründür. Gayette uygun fiyatlı. Watsons gibi bir çok yerde bulunan kozmetik marketlerinden bulabiliyorsunuz. Hacim veren ve ya normal gibi bir çok farklı seçeneği mevcut. Kuru Şampuan nedir, nasıl kullanılır merak ediyorsanız daha önce yazmış olduğum yazıdan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Batiste Kuru Şampuan 3

Batiste Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır ?

Genellikle sprey formunda olmaktadırlar. Saçınızın 15 cm uzağından ürünü saç diplerine sıkarak daha sonrasında pudra pudra kalmaması için saçı iyice taramanız gerekiyor. Ürünün içinde pudra bulunmasının sebebi saç diplerindeki yağı çekmesidir. Pudranın saç diplerinde birikmesi saçınızda beyaz bir görüntü oluşturacağından dolayı saçı iyice taramak gerekiyor. İşte bu kadar. Yaklaşık iki dakika içerisinde yağlı saçlar gidiyor ve yeni yıkanmış gibi temiz, canlı hemde hacimli saçlar geliyor. Yoğun tempodan dolayı her gün yıkanmaya vakti olmayan kişilerin çok seveceği bir ürün.

Kokusuna gelecek olursam; kimine göre güzel kimine göre hoş olmasada rahatsız edici derecede kötü bir kokuya sahip değil. Saçtaki sönük ve yağlı görüntüyü alıp yerine daha hacimli bir görüntü bırakıyor. Dikkat etmeniz gereken tek şey pudranın saçınızda birikmemesi için çok fazla miktarda ürünü saç diplerinize sıkmamaktır.

Batiste kuru şampuan xxl volume adından da anlayabileceğiniz gibi saçlarına daha fazla hacim kazandırmak isteyenlerin tercih edeceği türüdür. Saçların daha hacimli, kabarık, yumuşak ve göz alıcı olmasını sağlıyor. Ben özellikle bu ürünü saçları ince telli, cansız ve yağlı olanlar için öneriyorum.

Batiste Kuru Şampuan 4

Batiste Kuru Şampuan Nerede Satılıyor ?

Batiste Kuru Şampuan’a Sephora ve Watsons gibi kozmetik marketleri birde internet üzerinden bir çok sitede bulabilmeniz mümkün. Kuru şampuan fiyatları ise boyutuna göre değişilik gösteriyor olsada 15 tlden 30 tlye kadar birçok fiyata bulabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.