Merhaba.. Bugün uzun bir süredir sokak stili ile ilgili bir yazı paylaşmadığımı hatırladım ve bir kaç gündür özellikle Bella Hadid’in Stiline sosyal medya ve Pinterest gibi sitelerde çok fazla denk geldim. Gelin Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stiline birlikte göz atalım..

Ablasından daha mı güzel giyiniyor orası ayrı bir konu fakat bana sorarsanız ikisininde bir tarzı var. Bella daha dar ve feminen giyinirken Gigi daha salaş ve rahat parçaları tercih ediyor.

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 1
Sokak Stili İnstagram

En beğendiğim kombinlerinden biri de bu oldu diyebilirim. Siyah deri pantolon kışın vazgeçilmezlerinden biri. Özellikle Bella gibi ince uzun bir fiziğiniz varsa mutlaka bu parçayı dolabınızda bulundurun. Deri pantolon ile sahte kürklerin uyumu zaten bir başka. Bella gibi pantolonu bilek botları ile tamamlarsanız hep rahat hem şık bir kombin elde etmiş olursunuz.

Bella Hadid Sokak Stili

Geçen senenin ve yine bu seneninde trendlerinden olan bu bluzlar bana feminenliği çağrıştırdığı için çok sevdiğim bir parça. Daha salaş ve günlük durmasını istiyorsanız da Bella gibi açık ve ya koyu renk bir kot pantolon ile kombinleyebilirsiniz.

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 2

Uzun çizmeler ile uzun kazak elbiselerin ne kadar yakıştığının bir belgesi adeta. 🙂 Bella giyinmeyi biliyor..

Bella Hadid Sokak Stili

Bayılalım hep beraber.. 🙂 Bu kombin benim ayrı bir hoşuma gitti. Hem bu kadar rahat bir kombin oluşturup hem de çok güzel görünebiliyor olması der ve susarım….

Bella Hadid İnstagram Stili

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 3

Peki bu kombinin harikalığı ?… Eşofman kombine bir örnek daha. Beyaz spor ayakkabı ile de aynı şekilde kombinleyebilirsiniz. Fakat Bella ince topuklu ile kombinlemeyi tercih etmiş. Bayıldım!. Üstündekinin kollarının uzun ve göbeği açık olması, şortunun güzelliği, renkleri, kumaşı kısacası her şeyiyle çok sevdim.

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 4

Bella kadar rahat ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz. İşte bu kombin çok rahatlıkla her Türk kızının giyebileceği bir kombin. Bella Hadid’in bazı kombinlerini bilirsiniz yarı (çıplak kombinlerden bahsediyorum) haliyle burada giyemiyorsunuz, ve ya benim gibi tercih etmiyor da olabilirsiniz..

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 5

Feminen ve genellikle vücuda oturan parçaları tercih ettiğinden bahsetmiştim. İşte bu kombinde onlara bir örnek. Bana sorarsanız gerçekten hem şık hem de bir çok yere uyum sağlayabilecek günlük bir kombin. Göbeği açık olması zaten güzel bir fiziği olduğundan dolayı hiç rahatsız etmiyor. Benim çok hoşuma gitti. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Ceket Etek Kombini

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 6

Ceket-pantolon ve ya ceket-etek kombinlerini ne kadar seviyorsunuz ? Ben bu tarz kombinlere bayılıyorum. Özellikle rengi güzelse.. Pudra pembesinden bir ton koyu olan renkteki ceket-etek kombininin içerisine beyaz kısa bir bluz seçmeside doğru bir tercih olmuş. Fakat kumaşından pek emin değilim. Daha düz pamuklu bir üst de giyebilirdi.

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 7

Yukarıda bahsettiğim ceket-etek kombinin ceket-şort versiyonu.. Böyle bir kombinin spor ayakkabı ile de uyumlu olabileceğinin göstergesi resmen. Spor olmasından dolayı içerisine baskılı t-shirt seçmesi de hoş olmuş.

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 8

Aynı kazaktan bende de var ve bu kazağı kombinlemesi çok kolay. Koyu ve ya açık renk bir kot ile kombinleyerek altına ister kalın topuklu ayakkabı isteseniz bilek botlar ile kombinleyebilirsiniz.

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 9

O pantolonun altına o spor ayakkabıyı biz olsaydık giyer miydik ? 🙂 Bi düşünelim.. Hepsi ayrı ayrı güzel fakat pantolonun paçalarından dolayı bu spor ayakkabıyı sanırım ben tercih etmezdim. Ama yazımda bahsettiğim en rahat kombinlerinden biri olduğunu da dile getirmek gerek. Halka küpeleri ne kadar sevdiğini ve bir çok kombinin de kullandığını da farkettiniz mi ? Daha önce bir yazımda Halka Küpe ile alakalı nasıl kombinlenebileceğinden bahsetmiştim. İlginizi çekerse linke tıklayabilirsiniz.

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 10

Pantolonu ne kadar sevmediysem bluzunu bir o kadar sevdim..

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili 11

Sezonun hit parçalarından biri de belden kemerli bol pantolonlar. Özellikle sade dar kazaklar ile çok yakışıyorlar. Ayakkabı olarak tercihiniz yüksek topuklu ve sivri burunlu olursa çok daha iyi bir hava verir.

Bella Hadid İnstagram

Son olarak bir parti çıkışı kombinini paylaşmak istedim. Sarı stiletto ayakkabıları siyah düz bir elbise ile kombinlemiş. Klasik görünümü biraz öldürdüğünü düşünüyorum. Ben olsaydım hal hal’ı da takmazdım. Artık tak takıştır yapmak yok. Zaten uzun zamandan beri yoktu. Umarım Bella ilham kaynağınız olmuştur.

Ayrıca ablası Gigi Hadid Sokak Stili yazımda ilginizi çekebilir.

Bella Hadid İnstagram ve Sokak Stili yazım umarım kombin oluşturma konusunda sizin için biraz faydalı olmuştur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Hepinize sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.