Benefit Browvo Conditioning Primer

Benefit markasını bilirsiniz süslü püslü isimleri ve ambalajları ile makyaj ürünleri satan kozmetik markasıdır. Benimde sevdiğim bir markadır. Bugünkü yazımda benefit kaş ürünlerinden biri olan Benefit Browvo Conditioning Primer dan bahsedeceğim. Deneyimlediğim kadarıyla tüm artıları ve eksileri sizlerle paylaşıyor olacağım. Gelin ürünü birlikte inceleyelim.

Markanın şu aralar epey bir revaçta olan en yeni maskarası Badgal Bang Maskara reklamlarını gerek sosyal medya gerek arkadaşlarımdan olsun her yerde görmeye başlamıştım. Daha sonra ürüne büyük bir merak duydum. Sephoraya gidip ürünü incelemek hatta inceledikten sonra üründe %30 indirim olduğunu duyunca almaya karar verdim. Maskara ile ilgili deneyimlerimi de aktaracağım. Bu arada daha önce yazısını yazmış olduğum En iyi 5 Maskara ile ilgili yazımıda inceleyebilirsiniz.

Ürünün seyahat boyunu almak istemiştim çünkü öncelik olarak seyahat boyu alıp denemeyi daha çok seviyorum. Eğer üründen memnun kalırsam bitirdikten sonra büyük boyunu almayı tercih ediyorum. Maskarayı aldım ayrıca yanında hediye vereceklerini söylediler. İşte bu hediye Benefit Browvo Conditioning Primer oldu. Daha önce ürünle alakalı pek bir bilgim yoktu. Fakat ürün düzenli kullanıldığında kaş çıkartan bir ürünmüş. Yani kaşların daha gür daha kalın olmasını sağlayan bir ürün. Deneyip göreceğiz dedim ve tam 1 aydır deniyorum. İyice denedikten sonra yorumlarımı sizlere aktarmak istedim.

Bu arada bendeki Benefit Browvo Conditioning Primer mini boyu .

1 ay boyunca her gün kullanmadım fakat en az bir 20 gün her gün sürdüğümü göz önünde bulundurursak deneyimledim diyebilirim.

Ürünü benefit kendi sitesinde; besleyici zenginleştirici kaş bazı ile giden kaşlar geri gelecek. Tek başına kullanıldığında kaşları besliyor ve yumuşamalarına yardımcı oluyor. Baz olarak kullanıldığında diğer kaş ürünlerini vurgular ve kalıcılıklarını uzatmaya yardımcı olur. Bu besleyici formül kaşların daha kalın, daha sağlıklı ve daha dolgun görünmesine yardımcı olduğu bilinen keratin ve soya proteinleri içerir. Özel ipuçları ve hileler içerir.

Hem tam boy hem de mini boyu mevcut. Renksiz jel her kaşa uygundur. Özel yumuşak dokunuşlu aplikatöre sahip, hepsi bir arada kaş serumudur.

Gelelim benim Benefit Browvo yorumlarıma

Benefit Browvo Kaş Besleyicisi (benefit brow serum) jel yapıda ve renksiz bir ürün. Kaşlara bir renk vermiyor fakat dolmalarını ve beslediklerini vaad eden bir ürün. Benim beslemesi ile alakalı fikirlerime gelecek olursam kaşlarımı güzel bir şekilde tarayıp düzelttiğini ve uzun süre gün boyunca da o şekilde bozulmadan kaldığını söyleyebilirim. Fakat kaş çıkarttı konusundaki yorumum belki benim kaşlarım zaten gür ve kalın oldukları için görememiş olabilirim ama kaş çıkarttı diyemiyorum. Ya da ürüne daha uzun süre vermek gerek.

Yani bu ürünü kaşları daha az ve açık renkte olan biri alıp denerse kaş çıkartma konusundaki kesin sonucu görmüş olur diyebilirim. Benim kaşlarım zaten yeterince kalın oldukları için ve aynı zamanda kaşlarımın arasında boşluk sorunu yaşamadığım için böyle bir etkisini göremedim.

Benefit Browvo kullananlar arasında olarak diyebilirim ki; ürün küçük olduğu için (seyahat boy) makyaj çantasında taşımak için çok ideal. Aşırı kullanışlı bir aplikatöre sahip. Alttan çevirip yukarıdan ürün gelen cinsinden. İki üç kez çevirip tık sesi duyunca gelen ürün iki kaşınıza da yetecek miktarda.

Benefit Browvo Conditioning Primer

Kaş Jeli Nedir ?

Peki kaş jeli nedir, ne işe yarar ve kaş jeli nasıl kullanılır ?.. Bahsetmek gerekirse; kaş jeli kaşlarımıza makyaj öncesinde uyguladığımız bir ürün. Kaşlara yapılan işlemlerin daha uzun süre kalmasını sağlayan bir baz ürünü de diyebiliriz. Benefit Browvo Conditioning Primer kaş besleyiciyi bir baz olarak da kullanabilirsiniz. Renksiz kaş jellerinin yanı sıra kaşın rengine göre de kaş jeli bulunuyor. Renkli kaş jellerini kaşınızın tonuna göre seçip sürebildiğiniz bir ürün. Kaşları daha kalın gösterip boşluk kalan kısımların dolmasını da sağlıyor. Eğer kaşlarım daha dolgun ve kalın görünsün istiyorsanız renkli ve ya renksiz kaş jeli ürünlerinden birini kullanabilirsiniz.

Benefit Browvo  bence bir kaş kalemi ile birlikte güzel giden bir ürün. Yani kaşlarınızı kalem ile birlikte kenarlarında çerçeveleyip çizerseniz ve üzerine bu ürünü sürünce hem kaş kaleminin daha uzun süre kalmasını sağlıyor hem de kaşlarda daha güzel bir görüntü veriyor. Bunu denemenizi öneririm.

Benefit Browvo Conditioning Primer Artıları

  • Kaşlarımı tarıyor olması.
  • Benefit kaş jeli minik aplikatörüne çok fazla ürün birikmeden açılıyor olması.
  • İk sürüldüğünde ıslak bir görünüm vermesini sevdim.
  • Yumuşak yapıda olması. Kaşlarımı kazık gibi yapmadı.
  • Herhangi bir koku ve ya ağır bir kokuya sahip olmaması.
  • Çantaya atmalık mini boyunun çok kullanışlı olması.

Benefit Browvo Conditioning Primer Eksileri

  • Açıkçası kaş çıkarttı mı bilemiyorum. Benim kaşlarım zaten kalın ve yerinde olduğu için de farketmemiş olabilirim. Fakat iyi bir baz olduğunu düşünüyorum.

Benefit Browvo Conditioning Primer

Benefit Browvo Conditioning Primer Fiyatı 195 tl. Benefit browvo fiyat Seyahat boyu sanırım 70 tl olabilir. Benefit sitesinden ürüne göz atabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

Benefit Türkiye instagram sayfasında bulunan fotoğraflara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.