Benefit Hoola Bronzer

Herkese yeniden merhaba.. Bugün yazımızda oldukça popüler bronzerlardan biri yani Benefit Hoola Bronzer dan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi bronzerlar arasında en çok kullanılan ve sevilen bu ürün Benefit markasının da en çok satan ürünlerinden biri.

Bronzerlar arasında en çok sevilen ürünlerden biri olmasına şaşmamalı. Şu ana kadar favorimlerimden bir diğer ise Nars Laguna Bronzer ki ikisi birlikte çok karşılaştırılmıştır. Bir kısım Laguna severler bir diğer kısımda Hoola severler olarak ayrılmıştır. Ben ikisinide çok seviyorum.

Benefit Hoola Bronzer içerisinde sim ve ya herhangi bir ışıltı bulundurmayan bir bronzer. Toz formda olan bu ürün her Benefit ürünü gibi değişik espirili isme ve ambalaja sahip. Ambalajının içerisinde bir de aynası ve ürünü alıp uygulamak için kendi fırçası bulunuyor. Kendi fırçasının pek kullanışlı olduğunu düşünmüyorum. Zaten ürün içerisinden çıkan fırçaları hiç bir zaman sevememişimdir. Aynı şeyi Pysician Formula markasının bronzer’ında da yaşadım. Hatta onun içerisinden çıkan fırça daha da kötü. Hiç bir şekilde onunla ürün alıp uygulama yapmak istemezsiniz.

Soğuk kahve tonunda her tene yakışabilecek bir renk Hoola. İçerisinde sim bulunmuyor. Hem kontür uygulaması yapmak için hem de güneşte yanış bronzlaşmış gibi görünümü sağlamak için uygulayabileceğiniz bir ürün. Mat bir ürün. Yapısı oldukça yumuşak. Üründen fazlaca alıp uygulamamaya ve uyguladığınız zaman iyi dağıtmaya çalışın.

Benefit markasının en sevdiğim bir diğer ürünü ise kirpiklerimi çok güzel ayırıp, dolgunlaştırdığını ve kıvırdığını düşündüğüm Benefit They’re Real Mascara. Mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Bad Gal Bang maskarasını da kullandım. Fakat They’re Real kadar memnun kalmadım.

Ürünün ayrıca 4 gramlık seyahat boyu da bulunuyor. Tüm Sephora mağazalarında hem büyük hem minik boyunu bulabilirsiniz.

Pudra formundaki bu ürünün bir de stik formda versiyonu bulunuyor. Aynı şekilde bronzlaşmış görüntü elde etmek için kullanabiliyorsunuz. Benefit hoola fiyat olarak biraz tuzlu olsada verdiği performans ve uzun süre gideceğini düşünürsek almaya değer olacaktır.

Hoola Bronzer Artıları Ve Eksileri

  • +Yapısının yumuşacık olması
  • +Gri kahve tonlarındaki bronzerın her tene yakışacak tonda olması
  • +Kolay uygulanabilir olması
  • +Ambalajı içerisinde ayna bulundurması
  • +Hem kontür uygulaması için hemde bronz görüntü için uygun bir bronzer olması
  • -Fiyatının yüksek olması bir eksi.

Benefit Hoola Bronzer fiyatı 295 tl. Hoola quickie contour stick fiyatı ise 265 tl. Tüm Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.