Herkese merhaba.. Bugünkü ele alacağımız ürün kaş için sevilen ürünlerden biri olan Benefit Ka Brow. Gelin ka brow’a birlikte daha yakınan göz atalım.

Benefit kozmetik markasının yine esprili isimli ürünlerinden biri olan Benefit Ka Brow kaşlar için tasarlanmış bir ürün. Öncelikle ürünün vaad ettikleri ve görevlerine bir bakalım.. Krem yapıda kaş belirginleştirici bu ürün 24 saat kalıcılığa sahip ve suya dayanıklı.

Kaşlar yüzümüzdeki en dikkat çeken unsurlardan biridir. İfadelerimizi belirginleştirerek, yüzümüze anlam katar. Yüzümüz ile uyumlu ve düzgün kaş stiline sahip olmamız da daha estetik görünmemizi sağlar. Özellikle kavisli kaşlar yüzümüze daha ciddi ve biraz da sert ama kendinden emin bir hava kazandırır.

Kaşlarının aralıklı ve ya çok açık renk olduğunu düşünenler için ideal ve doğal bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Benim kaşlarımdan örnek vermek gerekirse; oldukça koyu renkliler, renginden yana bir sıkıntım yok. Dağınık şekildeler ve biraz aralıklılar. Aralıklı kısımları biraz daha doldurmak ve dolgun görünmesini sağlamak için ve ya yalnızca kaşımı ka brow ile şekillendirmek için bu ürünü kullanabilirim.

 

Benefit Ka Brow 4

Doğal görünüm elde edebileceğiniz gibi kaşlarının şeklini değiştirmek ve daha fazla kalınlaştırmak isteyenler için de ideal.

Benefit’in kaş ürünlerini çok sevdiğimi söyleyebilirim. Hatta en iyi ve doğal sonucu veren ürünlerini bu marka yapıyor. Genelde hep gerçek kaş tonunuz ile uyumlu renklere sahip oluyorlar. Benefit’in önerebileceğim bir de Benefit Bowvo Conditioning Primer yani kaş sabitleyici bazı var. Kaşları herhangi bir kalem, jel ve ya kaş farı ile doldurduktan sonra bu ürün ile üzerinden geçerek sabitlemiş, taramış ve ürününde kalıcılığını arttırmış oluyorsunuz. Ayrıca içeriğinde zengin besleyici özler var. Tabii bu ne kadar doğru. “Kaş çıkarttı mı ?” diye soracak olanlar için cevaplayayım. Hayır, kaşlarımda bir artış olmadı ama kaşları güzelce sabitleyip biraz besliyor diyebilirim. Mini boyu da mevcut.

Benefit Ka Brow 5

Kaş Kalemi Nasıl Sürülür ?

Ürün zaten minik bir tüpün içerisinde yer alıyor. Kendi kaş fırçasıda var. Dilerseniz farklı bir kaş fırçasıda kullanabilirsiniz. Kaş fırçası ile üründen çok az alarak kaşlarınıza kaş çizer gibi bir şekilde sürerek doldurabilirsiniz. Çok fazla ürün almamaya çalışın ve hızlı bir şekilde dağıtın. Aşağıya ayrıca ürünü nasıl sürebileceğiniz ile ilgili video koyacağım. Videoyu izleyerek kaşlarınızı o şekilde doldurabilirsiniz.

Doğal sonuç vermesinden dolayı sevilen bir ürün. Eğer kaşlarınızı doldurmak istiyorsanız bir bakın derim. Kaşları doğal bir şekilde doldurmak için daha uygun fiyatlı ürün arıyorsanız önerebileceğim bir üründe Loreal Kaş Kalemi Micro Tattoo Brow Artist.

Benefit Ka Brow 6

Benefit Ka Brow fiyatı 245 tl. Tüm Sephora mağazalarında Benefit markasına ait ürünleri bulabilirsiniz. Ürünün mini boyuda mevcut. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.