Hepimizin yakından tanıdığı süslü püslü ambalajları ile ürünlerini satan markanın en sevilen ve en meşhur ürünlerinden biri olan Benefit They’re Real Mascara bugünkü inceleyeceğimiz konu.
Benefit markasını, ürünlerine kendine has tatlı ve yaratıcı isimleri ile satan kozmetik markasını bende çok beğeniyorum ve ürünler oldukça ilgi görüyor. Benefit markasından herkes gibi benim de merak edip aldığım ve deneyimlediğim ilk ürün Benefit They’re Real Mascara oldu. Öncelikle ürünün çok sevilmesinin dışında hakkında  en çok duyduğumuz şeylerden bir diğeri de çok kolay temizlenemiyor olmasıydı en azından ben çevremde kullanan herkesten bunu duydum.
Makyaj temizleyici ile çok zor çıktığından bahsediliyordu bu yüzden bir kaç kez alıp almama konusunda gidip geldim. Daha sonra dayanamayıp denemem gerektiğini düşünerek seyahat boyunu almaya karar verdim.

Benefit They're Real Mascara

Benefit They’re Real Mascara Deneyimim

Fırçası kirpikleri tarayan türden bir fırça o yüzden kirpiklerimi çok güzel bir şekilde tek tek ayırdı ve uzattı hatırı sayılır şekilde de dolgunlaştırdı diyebilirim. Hayatımda şu ana kadar 15 e yakın farklı markalara ait mascara deneyimledim ve en severek kullandığım memnun kaldığım mascara kesinlikle Benefit They’re Real Mascara oldu diyebilirim. Kullandığınız ilk anda kendi kendinize övüldüğü kadar varmış dedirtiyor.

Bendeki benefit they’re real mascara mini yani seyahat boyu.

Benefit They're Real Mascara

Yalnız o çok yakınılan ürünün makyaj temizleyicisi ile çok zor temizlendiği söylentileri neden bilmiyorum fakat söylendiği kadar çok zor temizlendiğini düşünmüyorum. Makyaj temizleyicisiyle gayet rahat bir şekilde çıkartabildim maskarayı. Herhangi bir markaya ait maskarayı nasıl kirpiklerimden çıkartıyorsam bu ürünü de aynı şekilde kirpiklerimden temizledim.
Dediğim gibi fırçasının yapısından dolayı kirpikleri rahatça tek tek ayırıyor. Benefit They’re Real Mascara şu ana kadar kullandığım ve en sevdiğim mascara oldu benim için.
Topaklanma çoğumuzun bir mascara da en sevmediğimiz özelliktir. Kullandığım dönem boyunca maskara da hiçbir zaman bir topaklanma sorunu yaşamadım. Bu üründe hiçbir şekilde topaklanma olmadı bende.

Benefit They’re Real Mascara Artıları

  • Fırçasının yumuşak olması
  • Tek tek kirpikleri ayırıyor
  • Biraz dolgun görünüm sağlıyor
  • Kirpikleri uzatıyor
  • Uzun süre kalıyor
Benefit They’re Real Mascara Eksileri
  • Söylenen kadar zor temizlenmiyor fakat diğer maskaralar kadar çok kolay da çıkmıyor
  • Herhangi bir yağmur ve gözyaşı durumunda hafif akabiliyor.

Benefit They're Real Mascara (tek kat)

Benefit They're Real Mascara 2

Ben Benefit They’re Real Mascara yı Hindistan Cevizi yağı ile temizliyorum. Daha önce yazısını yazdığım hindistan cevizi yağı linkine tıklayarak okuyabilirsiniz. Sizde benim gibi eğer karar veremiyorsanız ama alıp denemek istiyorsanız önce seyahat boyunu bir deneyebilirsiniz. Kesinlikle hayatta bir kez denemeye değer mascaralardan biri..
Benefit They’re Real Mascara Fiyatı Sehayat Boyu 60 tl. Normal They’re Real Mascara fiyatı ise 100-110 tl civarı. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere Sevgiler..
3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.