Yüz bakımımıza ne kadar özen gösterirsek yüzümüz de o kadar ferah, temiz ve canlı görünür. Daha sağlıklı ve canlı görünmesi içinde yeterli nemi almış olması gerekiyor. Her gün olmasa bile gün aşırı bir nemlendirici ile yüzümüzü nemlendirmeliyiz. Biotherm Aquasource Nemlendirici  ürün nem kaybını önlemek için cilt bariyerini güçlendiren bir ürün.

Özellikle soğuk havavlarda en hassas olan yerimiz yüzümüz kurumaya, pul pul olmaya daha müsait bir hale geliyor maalesef ki bunun için de günde 7- 8 bardak su içerek cildi sadece içeriden beslemek yeterli olmadığından dolayı yüzümüzü aynı zamanda dışarıdan da besleyerek nemlendirmeli ve kurumamasını daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlamamız gerekiyor.

Biotherm Aquasource Nemlendirici

Eğer bu soğuk kış aylarında bir el kremi arayışınız varsa daha önce yazısını yazdığım ellerimizin nem kazanmasını sağlayan bir ürün olan neutrogena esneklik sağlayan krem yazıma bakabilirsiniz.

Bunun içinde nemlendirici arayışına çıktığım bir zaman Sephoralarda birçok markanın nemlendiricilerine tek tek bakıp incelemiştim. Daha sonra en sonunda yaşıma da uygun olduğunu düşündüğüm markalardan olan Biotherm Aquasource nemlendirici tercih ettim. Bu arada bu ürünün 20 – 25 yaş arası kişiler için oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Cilt tipinize uygun olanı seçip rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Biotherm Aquasource Nemlendirici

İçeriğinde neler olduğunu fotoğrafta da inceleyebilirsiniz. İçerik konusunda çok fazla bir bilgiye sahip olmadığım için herhangi yanlış bir yönlenirme yapmak istemem ama genellikle herkesin bildiği parfüm içermesi iyi değildir denir. Fakat hemen hemen her kozmetik, güzellik ve cilt bakım ürünlerinin çoğunda bunlar zaten var. Eğer içerik konusuna çok dikkat ediyorsanız alacağınız mağazada çalışan görevli kişiden de bilgi alabilirsiniz.

Benim ürün ile ilgili görüşlerime gelecek olursak ben sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa yüzüme sürebiliyorum bazen günde 1 defa sürmem de yeterli oluyor. Makyajımı yapmadan önce yüzümü yıkadıktan sonra mutlaka nemlendiriciyi sürüyorum ve her makyaja başlamadan önce de nemlendirici sürüp yüzümün nem kazanmasını sağlıyorum. Böyle yapmanızı tavsiye ederim. Hem makyaja başlamadan yüzünüze daha ferah ve yumuşak hissedersiniz.

Biotherm Aquasource Nemlendirici

Ben Biotherm nemlendiriciyi yaz kış her gün olmasa bile gün aşırı kullanıyorum. Özellikle makyajdan önce kullanmaya da özen gösteriyorum.

Verdiği nemlilikten ben gayet memnun kaldım ve yeterli görüyorum. Hem gündüz hem gece kremi olduğu için sabah akşam uygulayabilirsiniz. Eğer 20 li yaşlardaysanız bu nemlendirici ürün bence çok uygun bu yüzden tavsiye ederim.

Biotherm Aquasource Nemlendirici

Bu arada biotherm aquasource nemlendirci birçok cilt tipine göre ürün bulunmakta. Benimkisi normal ciltler için olanı. Kuru ciltler, yağlı ciltler ve hassas ciltler için de ayrı seçenek bulunmakta.

Biotherm Aquasource Nemlendirici

Biotherm Aquasource Nemlendirici Krem Artıları

  • Cilde nem kazandırıyor
  • Canlı bir görünüm veriyor
  • Uzun süre giden bir ürün

Biotherm Aquasource Krem Eksileri

  • Yalnızca içeriğinde parfüm olmasaydı daha iyi bir ürün olabilirdi.
  • Kokulara hassaslığınız varsa biotherm aquasource nemlendiricinin kokusu ağır gelebilir. Çünkü kapağını açar açmaz alıyorsunuz kokuyu.

Biotherm Aquasource Nemlendirici Fiyat 185 tl. Ürün boyutu 50 ml, çok az miktarda uygulamak yettiği için gayet uzun süre gidiyor. Biotherm Aquasource Nemlendirici ye tüm Sephora mağazalarından ve sephora sitesinden ulaşabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere Sevgiler…

Biotherm Instagram hesabındaki fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.