Chanel Eyeliner, hepimizin makyaj da en sevdiğimiz ürünlerden biri olan eyeliner’ı daha da çok sevmemize sebep olacak ürünlerinden biri. Benim de makyaj da en sevdiğim ürünlerden biri olan eyeliner sabah akşam her kıyafete uyabilen makyaj ürünlerinden biri.

Eyeliner Nasıl Çekilir?

Eyeliner çekmek neredeyse bir sanattır. Zaman zaman zorlandığımız sağ gözümüze çektiğimiz eyeliner ın aynısını sol gözümüze çekemediğimiz günler eminim benim kadar sizin de olmuştur. Tekrar tekrar silip çektiğimiz eyelinerlar hepimize zaman kaybetmiştir. Eyeliner, çeşitleri olduğu gibi (kalem,likit,jel…) çekiş stilleri de vardır. Ben size klasik bir eyeliner nasıl olması gerekir bundan bahsedeyim.

Chanel Eyeliner

Öncelikle bütün göz şekilleri için en uygun ve klasik kalan stil; gözün pınarlarından ve ya tam ortasından başlayarak göz kirpik dibinizden çok ince bir çizgi halinde geçerek göz kapağının bittiği yerde sonlandırmak son olarak ise kuyruğunu çok hafif bir şekilde yukarıya doğru kaldırıp o kısmı hafif kalın tamamlayabilirsiniz. Böylece klasik eyeliner çekmiş olursunuz. Tabi ilk kez sürüyorsanız tek seferde mükemmel olmasını beklemeyin zamanla bunu 3-4 denemenizde sürerek kavramış olacaksınız.

Chanel Eyeliner

Chanel Eyeliner Stylo Effortless Definiton (Kalem Eyeliner)

Dünyaca ünlü markalardan biri olan Chanel güzellik konusunda da birçok makyaj ürününe sahip. Defileler de mankenlerin makyajlarını yaparken de fazlasıyla kullandıkları bir ürün olan Chanel Eyeliner  sevmeyenin kalmayacağı bir ürün bana göre. Ben mat aynı zamanda uzun süre kalan bir eyeliner arıyordum. Sephora da birgün alışverişim sırasında görevli bayandan da bilgi aldığım bir ürün olan Chanel Eyeliner a gitti gözüm ve denemeden aldım. Eve gelip ertesi gün denediğimde bu kadar fiyata değdiğini kesinlikle düşünüyorum. Çünkü istediğim ve aradığım bütün özellikleri ( fiyat hariç ) barındırıyor.

Chanel Eyeliner

Bu ürünü kullananlardan biri olarak söylemeliyim ki özellikle benim gibi mat, uzun süre kalıcı, simsiyah ve akmayan bir eyeliner arıyorsanız bu ürünü tercih etmenizi tavsiye ederim.

Yağmur, soğuk hava gibi sert hava koşullarına da dayanıklı.

Chanel Eyeliner 2

Chanel Eyeliner

Chanel Eyeliner ın fiyatına gelecek olursam Sephora da 110 tl ye bulabilirsiniz. Chanel eyeliner merak ediyorsanız güzellik sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kısaca; Chanel Eyeliner Artıları

  • Simsiyah olması
  • Kalıcı olması
  • Mat olması
  • Soğuk hava koşullarına dayanıklı
  • Sürümü kolay olması

Chanel Eyeliner Eksileri

  • Ürünü tek bir eksisi bulunmakta bana göre o da 110 tl lik fiyatı.

Umarım yazı hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere Sevgiler..

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.