Rimel benim en sevdiğim makyaj ürünlerinden biridir. Clarins Supra Volume Mascara benim Clarins markasında deneyimlediğim ilk mascara oldu. Fransız markası olan Clarins makyaj anlamında birçok ürüne sahip. Özellikle Clarins ürünleri içerisinde Clarins Double Serum markanın oldukça meşhur ürünü.
Clarins Mascara Supra Volume
 Clarins Supra Volume Mascara fırçası dolgun, kirpiğinize sürdüğünüz zaman siyahlığını hemen farkediyorsunuz kirpikleri uzatan ki benim kirpiklerim kısadır benimkileri bile uzattıysa uzun kirpiğe sahip kişilerde daha çok işe yarayacaktır. Aynı zamanda da dolgunluk veren bir mascara. İlk kullanmaya başladığım zaman çok sevmiştim kendisini ama zaman geçtikçe bilemiyorum belki kurumaya başladığı için olabilir belki sadece ben hızlı sürdüğüm için ilk baştaki kadar sevemedim farka gelince kirpiklerimi hafif birbirine yapıştırması diyebilirim. Ben bu durumu sevmiyorum mascara da ama kullandığınızda acele etmeden yavaşça sabırla sürerseniz böyle bir şey yaşamayacaksınızdır.

Clarins Mascara Supra Volume

Clarins Supra Volume Mascara da deneyimlediğim en güzel yanı ise simsiyah olması, uzatması,ve kalıcılık iyi sürdüğünüz gibi duruyor gün içinde tazelemek isterseniz hafifçe uçlarına sadece tekrar sürebiliriz fazlası topaklanma yapabilir bu yüzden kat kat üstünden geçmeyin derim. Birde mascaranın kişiden kişiye göre farklılık gösterebiliyor olması. Herkesin kirpikleri aynı olmadığı için değişeceğini düşünüyorum benim sevdiğimi siz sevmeyebilirsiniz belkide.

Clarins Mascara Supra Volume

Clarins Supra Volume Mascara

 Clarins Supra Volume Mascara Artıları

  • Siyahlığı
  • Kalıcılığı
  • Kirpikleri Uzun göstermesi
  • Kokusu yok
  • Kirpik kıvırıcı ile daha kıvrık yapması
 Clarins Supra Volume Mascara Eksileri
  • Zaman içinde kuruyup kirpikleri birbirine yapıştırması
 Clarins Supra Volume Mascara kullanmadan önce kirpik kıvırıcı kullanırsanız kirpikleriniz daha kıvrık olacaktır. Ben her mascaramdan önce mutlaka kirpik kıvırıcı ile kirpikleri kıvırıyorum daha sonra mascara sürüyorum. Fırça ne kadar kalın olsa da alt kirpiklere de uygulanabilir türden bence. Ben alt kirpiklerime de uyguluyorum ve sonucu çok sevdim. Son olarak çıkartması çok kolay herhangi bir makyaj temizleyici ile çıkartabilirsiniz. Clarins Supra Volume Mascara Fiyatı 137 tl.
 Clarins Supra Volume Mascara herhangi bir makyaj temizleyici ile kolaylıkla temizlenebilen bir ürün.  Clarins Supra Volume Mascara tüm Boynerlerde ve ya boyner.com.tr den ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere Sevgiler..
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.