Dudak Peelingi Nasıl Kullanılır

Dudak bakımlarından biri olan dudak peelingi arada bir yapılması gereken bakımlardan biri olduğunu düşündüğüm için dudak peelingi blog da yer vermem gereken konulardan biri olduğunu düşündüm. Özellikle kış aylarında ellerimiz gibi soğuktan dudaklarımız da çatlayabiliyor ve ya kuruyabiliyor. Bu sorunu çok fazla yaşayan kişilerin en kolay uygulayabileceği yöntemlerden biri de dudaklarını düzenli olarak nemlendirmek olacaktır.

Dudak Peelingi Ne İşe Yarar?

Nemlendirmenin yanı sıra dudaklarda oluşan çatlakları ve kurumaları tamamen silmek o bölgeyi pürüzsüz yapmak için de dudak peelingi yapmamız gerekiyor. Bu ürünü uygulayınca dudaklarda daha pürüzsüz bir görüntüye sahip olmuş ve aynı zamanda da iyi, temiz bir hisse sahip oluyoruz.

Yüzümüze nasıl düzenli olarak peeling yapıyorsak dudaklara da arada bir peeling yapmakta fayda var diye düşünüyorum.

Dudak Peelingi

Bendeki dudak peelingi ürünü ise Victoria’s Secret markasına ait ve yaklaşık 3 senedir kullandığım hala bitmeyen oldukça bereketli bir ürün. Alalı çok oldu fakat hala kullanıyorum ve benim aldığım üründen ambalajı aynı olmasa bile ürün içeriği tamamen aynıdır hala bugün Victoria’s Secret mağazasına gitseniz yine bu ürünü bulabilirsiniz.

Ürünün sadece değişse değişse ambalajı değişmiştir sanırım biraz teneke bir ambalaj görüntüsüne sahip yeni ambalajında. Benimkisi fotoğraflarda gördüğünüz gibidir.

Ayrıca evde kendiniz de dudak peelingi şeker ile basit bir şekilde yapma şansınız var. Fakat ben uğraşmak istemiyorum diyorsanız herhangi bir markaya ait dudak peelingi ürününü de alabilirsiniz.

Victoria's Secret Dudak Peelingi

Daha önce yazısını yazmış olduğum burun ve çene peelingi için neutrogena visibly clear peeling jel yazıma bakabilir yüz için peeling hakkındaki deneyimlerimi görebilirsiniz.

İsterseniz daha farklı dudak peelingi markalarına da bakabilirsiniz.

Victoria's Secret Dudak Peelingi

Dudak Peelingi

Diş fırçasıyla dudak peelingi yapma işlemini çok mantıklı bulmuyorum. Bu işlemi bende çoğu kez yaptım banyoda diş fırçam ile dudakların etrafından fırçalar gibi gezdirdim fakat pek de bir peeling görevi gördüğünü düşünmüyorum.

Sadece o anlık dudakları yumuşatıyor ve o an oraya diş fırçası ile bir baskı uyguladığımız için dudaklarımız daha kırmızı bir hale getiriyor. Verdiği etki bu şekilde.

Dudak peelingi ürününü fiyatı ben yanlış hatırlamıyorsam 32 tl gibi fiyata almıştım. Herhangi bir markanın ürününü de alabilirsiniz Victoria’s Secret dudak peelingi almak zorunda değilsiniz. Dudak peelingi Gratis gibi kozmetik marketlerinde bulabileceğiniz ürünlere sahip. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere Sevgiler..

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.