Essie Ojeler Flormar markasından sonra en sevdiğim oje markasından biri. Ojelerin kullanımı çok kolay ve renk anlamında da oldukça geniş skalaya sahip. Şimdi sizler için birkaç tane en beğendiğim Essie Ojelerden birkaçını sıraladım. Tonları benim için çok hoş ve herkese yakışacak olan doğal tonları içeriyor. Aynı zamanda metalik oldukça dikkat çekici tonlar da var. O zaman hemen başlayalım.

Essie Oje Gratis gibi kozmetik marketlerinde maalesef bulunmuyor. Essie Oje Türkiye de internette ve Boyner mağazalarında bulunabilen güzel bir oje markası. Kullananların genellikle yapısını sevdiği, kullanışlı bulduğu bir ürün. Özellikle Fiji rengi ile oldukça ünlü.

Sizler için 7 tane en beğenilen, en sık tercih edilen ve tırnağa her ten rengine yakışan renk belirledim. Kesinlikle bu 7 ton benim de favorim.

  • Essie Oje Spin The Bottle en sevdiğim, en beğendiğim renklerden biridir vizon renkleri nude tonları. Nude tonlarındaki bu renk her mevsim için oldukça kullanışlı. Ten rengi ojelere örnek verebileceğim daha önce kullandığım ve hala severek kullanmakta olduğum, tüm artı ve eksilerini yazımda paylaştığım Flormar 456 Oje göz atabileceğiniz benzer tonlardan bir oje. Ben ojeyi Gratis kozmetik marketlerinden 5 tl ye satın almıştım.

Essie Ojeler

  • Fiji en meşhur renklerinden biri beyaz gibi fakat tam anlamıyla beyaz olmayan bej renge daha yakın bir ton içeren oje.

Essie Ojeler Arasında En İyileri 8

  • Mademoiselle tam bir rakı beyazı tonunan benziyor. French yapmak için oldukça ideal renklerden biri. Bu renge çok benzettiğim daha önceleri kullandığım hatta sitemde yazısını paylaşmış olduğum Flormar CC Oje tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı benzer ojelerden biri bana göre. Ben rengini çok beğenmiştim. Fakat çok sık kullandığım için, ojem çok kısa sürede bitti.

Essie Ojeler Arasında En İyileri 9

  • Play Date rengi ise çok güzel bir lila rengi. Sally Hansen Lacey Lilac ila muadil gösterebileceğim bir renk bence. Daha önceleri Sally hansen’ın lilac rengi ojesini kullandım ve gayet memnun kaldım diyebilirim. Daha ayrıntılı incelemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz. Yalnızca karşılaştırma yaptığım zaman Sally Hansen lacey lilac bir tık daha koyu renkte kalıyor olabilir. Fakat birkaç sat sürmeyince aralarında ben çok bir fark göremiyorum.

Essie Ojeler Arasında En İyileri 10

  • Essie Mirror Metalic ise adından da anlayabileceğiniz gibi Metalık ojelerden biri oluşuyor. Lavanta rengi , gül rengi ve gümüş (silver) rengi gibi geniş birçok renk skalasına sahip.

Essie Ojeler Arasında En İyileri 11

  • All Tied Up içerisinde altın sarısı ışıltılar bulunan tabiri caizse et rengi. Tam bir sonbahar ve kış rengi diye düşünüyorum. Beyaz tenli kişilerinde esmerlerinde tırnaklarına çok yakışacak bir ton bence. Bu tarz koyu renklerde tırnak boyu kısa ve küt olunca çok daha yakışıyor. Sizce ? Island hopping ise bu tona benzer bir diğer renk.

Essie Ojeler Arasında En İyileri 12

  • Go go Geisha ise yine ten rengi tonlarında pembeye yakın bir renk. Gül kurusu desem daha doğru olur sanırım. Tırnakların daha uzun ve ince görünmesini istiyorsanız nude tonları ve pembeye çalan şeffaf oje tonlarını tercih edebilirsiniz. Lady Like tonu ise Go go geisha dan bir ton koyu bir renge sahip. Özellikle bronz ve esmer tene çok yakışacağını düşündüğüm bir renk.

Essie Ojeler Arasında En İyileri 13

Essie Oje Nerede Satılıyor ?

Bu oje markasını Watsons gibi kozmetik marketlerinden keşke bulabilsek. Fakat size en yakın avm ye uğrayarak herhangi bir Boyner mağazasından ürüne ulaşabilirsiniz. Dilerseniz internet sitesinden de alabilmeniz çok kolay. Link vermem gerekirse Boyner Essie Oje sitesinden tüm mevcut renklerine göz atabilirsiniz. Fakat bazen ürünler tükenebiliyor. Eli çabuk tutmak da önemli tabi.

Essie Ojeler Arasında En İyileri 14

Essie Ojeler Ne Kadar ?

Essie Oje fiyatları 27.49 tl. Flormar, Pastel gibi oje markalarının fiyatlarına göre biraz daha fazla bir fiyat aralığına sahip. Boyner mağazalarında rahatlıkla bulabileceğiniz bir marka. Ülkemizde sanırım yalnızca Boyner mağazalarında var. Birde Essie Oje online satış kullanarak satın alabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.