Garnier Makyaj Temizleme Suyu

Herkese Merhaba.. Bugünkü yazımda en sevdiğimiz şeylerden biri olan makyajın bu sefer temizlemesi ile alakalı olan kısmından bahsedeceğim. Makyaj yapmayı bir çok kadın sever. Fakat temizlemeden uyunmaması gerekir. Bir süre kullanmış olduğum Garnier Makyaj Temizleme Suyu ile ilgili deneyimlerimi ve görüşlerimi bu içeriğimde bulabilirsiniz.

Garnier Makyaj Temizleme Suyu ürününün vaad ettikleri tek adımda makyajı temizleyerek, cildin arınmasını sağlamak, micellar teknolojisi ile ovalamaya gerek kalmadan ciltteki kalıntıları ve yağ fazlasını mıknatıs gibi çekiyor. Ürün hassas ciltlerde dahil olmak üzere her cilt tipi için uygun. Ürün bende herhangi bir kızarıklık, yanma gibi bir durum oluşturmadı. Alerjik bünyeye sahibim fakat herhangi bir alerjik reaksiyon durumu olmadı. Belirtmek gerekirse aynı markanın göz temizleme suyuda mevcut.

Watsons, Eve Shop gibi kozmetik marketlerinin yanı sıra internetten Trendyol ve benzeri bir çok siteden sipariş edebileceğiniz bir ürün.

 

Gelelim benim ürün ile alakalı görüşlerime. Bir zamanlar kullandığım bir ürün Garnier Makyaj Temizleme Suyu uygun fiyatlı aldığım en iyi makyaj temizleme ürünlerinden biri bana göre. Taki Hindistan Cevizi yağı ile tanışana kadar. Yaklaşık 2 yıldır göz makyajımı da yüz makyajımı da hindistan cevizi yağı ile temizliyorum. Ayrıca makyaj temizlemenin haricinde birçok şeyede faydası var. Tüm detaylarını daha önce Hindistan Cevizi Yağının Faydaları başlıklı yazımda anlatmıştım, linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Makyaj temizleme suyu tüm cilt tipleri için ideal bir makyaj temizleme ürünü. Bu markanın fiyatını ve gramajını görüncede insan güvenerek kullanabiliyor. Benim aldığım ürün yaklaşık bir sene gitmişti. Büyük boyunu kullanmıştım. Gözlerimi herhangi bir şekilde tahriş etmedi. Hem göz hem yüz makyajımı bir makyaj temizleme mendili yardımı ile çok az miktarda üründen dökerek temizleyebiliyordum.

Makyajımı Nasıl Temizliyorum ?

Makyaj temizleme pamukları ve garnier yüz temizleme suyu ile çok az miktarda pamuğa biraz dökerek hem göz hem de yüz makyajımı rahatlıkla temizleyebiliyorum. Yalnızca çok fazla ovalayıp gözlerimi ve yüzümü tahriş etmemeye dikkat ediyorum. Öncelikle göz makyajımı nazikçe, dairesel hareketlerle gözümü ovalayarak temizliyorum. Daha sonra başka bir pamukla yüzümüde temizliyorum. Bu makyaj temizleme suyunu kullandıktan sonrada yüzümü yıkıyorum. Daha sonrada makyaj kalıntılarından iyice arınmak için tonik kullanıyorum burada herhangi bir markanın toniğini (benim kullandığım Sephora Tonik) ve ya Gulsha Gül Suyunu tonik olarak kullanabilirsiniz. Ben bu aralar Gulsha gül suyunu tonik olarak kullanıyorum. Oldukçada memnunum.

Garnier makyaj temizleme suyu fiyatı 26 tl (400 ml) .Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.