Uzun bir aradan sonra yeniden herkese selam… Moda içerikleri oluşturmayalı bir hayli zaman geçtiğini farkedince Gisele Bunchen Sokak Stili ile kaldığım yerden devam etmeye karar verdim. Bugünkü yazımda sevilen mankenlerden biri olan Gisele’in stilini ele alarak, fotoğrafları inceleyeceğiz.

Gisele Bünchen Victoria’s Secret defilesinde ilk yıllarda yer alan, akıllardan çıkmayan modellerden biriydi. Daha sonrasında ilerleyerek çok büyük markalar ile çalışmaya başladı. Şu anda dünyada en çok kazanan mankenler arasında yer alıyor. Benimde çok beğendiğim bir manken kendisi. Gerek tarzı, gerekse yaşam stili ile sevdiğim bir manken.

Gisele Bunchen Sokak Stili 10

Bu kadar sade bir stil ile o kadar şık görünmesi Gisele Bunchen’in stilini tanımlıyor bence. Kendisi en beğendiğim mankenler arasında yer alıyor. Kim der iki çocuk annesi diye..

Gisele Bunchen Sokak Stili 11

Bu kadar sade giyinip şık görünmede fiziğinde etkisi var tabi. Siyah bir sweatshirt üzerine siyah yırtık skinny pantolon giyerek bilek botlar ile kombinlemeyi tercih etmiş. Yırtık pantolonların pek fanı olmadığımıda belirtmek isterim. Sizin yırtık pantolonlar ile aranız nasıl ? Yorum bırakabilirsiniz.

Gisele Bunchen Sokak Stili 12

Podyumda yürüyüşünü en beğendiğim mankenlerden biri, çok güzel yürüdüğünü düşünüyorum. Burada da yine o kadar sade bir kombin ile kot pantolon ve üzerine sade bir gömlekle yine şık görünmeyi başarmış.

Gisele Bunchen Sokak Stili 13

Siyah deri pantolon üzerine kazak giyme fikri kış aylarının en güzel kombinlerinden biri bence. Bu kombini stiletto tarzı siyah renk bir ayakkabı ile birleştirmekte gayet şık olmuş. En beğendiğim görünümlerden biri olduğunu belirtmeliyim.

Gisele Bunchen Sokak Stili 14

Gisele Bunchen Sokak Stili genellikle sade olduğunu görmüş olduk. Bu yazıda bir diğer beğendiğim kombin de kesinlikle bu oldu. Baştan aşağı siyah (black on black, white on white, denim on denim) ve ya bembeyaz giyinmeyi sevenlerden biriyim. Gisele de bunun en güzel örneklerinden birini grinin en güzel tonlarından biri ile üzerine kaban kombinleyerek bizlere sunmuş. Ayrıca Olivia Palermo Sokak Stilinde de bu tarz paltoları sıklıkla tercih ediyor.

Gisele Bunchen Sokak Stili 15

Gömlek ve ceket uyumu diye ben buna derim. Açık tonlardaki kombini yine açık mavi bir kot ile kombinlemeyi seçmiş. Tne rengi ayakkabılar ile de uyumu yakalamış.

Gisele Bunchen Sokak Stili 16

Abiye Stili

Gisele genellikle ödül töreni gibi özel davetlerde benzer abiyeler giymeyi tercih ediyor. Yani abiyede bile bir tarzının olduğunu incelerseniz rahatlıkla görebilirsiniz. Oldukça şık ve güzel kıyafetleri hoş ayakkabı ve çanta ile kombinlemeyi başarıyor. Zarafetine zarafet katıyor.

Gisele Bunchen Sokak Stili 17

Mankenlerin özellikle sonbahar ve kış aylarında yanlarından ayırmadıkları şeylerden biri nedir ? Bir çok röportaj ve fotoğrafa dayanaraktan söyleyebilirim o şey fular. Burada geniş bir fular ile hemen hemen günlük her gün aynı şekilde stilini kombinlediğini görebiliyoruz. Üzerine bir kot ceket alarakta daha havalı görünebilirdi. Bazen minik bir fular ve ya eşarp stilinize renk ve hava katmaya yardımcı olur. Sizde bu şekilde kombinler yapmaktan çekinmeyin.

Gisele Bunchen Sokak Stili 18

Bej ve açık kahve tonlarındaki bu kombini kış aylarında kullanılabilecek güzel bir seçim olmuş. Bu tarz montların içerisine sade düz renklerde bir kazak giyersenizde çok uyumlu görünebilirsiniz.

Gisele Bunchen Sokak Stili ile ilgili yazım bu şekildeydi. Sevdiğiniz başka bir ünlünün stilini ele almamı isterseniz yorum kutucuğuna yorum bırakabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmişti. Bir sonraki moda yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.