Herkese merhaba.. Bugünkü yazımızda tombul kalem rujlardan bahsedeceğiz. İnce dudak kalemleri ile rujlar arasında bir yerde yer alan tombul kalem rujlar aslında oldukça kullanışlıdırlar. Golden Rose Kalem Ruj 13 numarasına gelin yakından birlikte bir göz atalım..

Ürünün vaad ettiklerine bir göz atalım. Kadifemsi ve mat yumuşak formülü ile kolayca sürülür. İçeriğindeki güçlü nemlendiriciler ve E vitamini dudakları besler ve nem kazandırır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez. Her ten rengine uyar.

Golden Rose Kalem Ruj 13 4

Golden Rose Kalem Ruj 13 numarasının swatch’ı yukarıda fotoğrafta gördüğünüz şekildedir. 13 numara kahve-pembe tonu arasında bir renge sahip. Aslında doğal bir dudak rengi. Oldukça doğal bir duruş sağlıyor. Rujların kalem formda olmasıda çok hoş olmuş. Böylece hem uygulaması kolay hem de taşıması. Mercanımsı bir şeftali tonuna sahip olan 13 numara günlük kullanım için çok uygun.

Kremsi yapıya sahip olmalarından dolayı sürümü çok kolay olan bu kalem rujlar fiyat ve performansları açısından çok başarılılar.

Ayrıca likit mat rujları seviyorsanız bakmanızı tavsiye edeceğim bir koleksiyonda Golden rose likit mat rujlar. Kısacası doğal duruşa sahip uygun fiyatlı tombul kalem ruj arıyorsanız mutlaka golden rose mat ruj koleksiyonuna bakmanızı tavsiye ederim.

Golden Rose Kalem Ruj 13 5

13 renginin bir çok kişiye yakışacağını düşünüyorum. Matlar fakat hiçbir şekilde dudakları kurutmuyorlar. Kalıcıklarına gelecek olursam olduka iyi. Gün içerisinde normal rujlar kadar kalıcı kalabiliyorlar.

Eğer sizinde dudak çizginiz benimki gibi çok belirgin değilse bu tombul kalem rujları kullanmadan önce bile ince dudak kalemi ile dudaklarınızı çerçevelemeniz daha iyi bir görünüm verecektir.

Kalem rujları seviyorsanız benimde severek kullandığım daha önce yazmış olduğum Nars Biscayne Park Jumbo Kalem Ruj’u inceleyebilirsiniz. Linke tıklamanız yeterli.

Golden Rose Kalem Ruj 13 6

Kalem Ruj Nasıl Açılır ?

Dudak kalemlerini açmak için hem ince yani normal dudak kalemini açmak için hemde tombul kalemleri açmak için iki farklı açacak bulunmaktadır. Dilerseniz bunların ikisinide bir arada açabilen açacaklarda var. Gratis, Watsons gibi herhangi bir kozmetik marketinde ve Sephora mağazalarında bulabilirsiniz. Ben Sephoranın pembe renkli kalemtraşını kullanıyorum ve çok memnunum. Kalem rujları açarken uçlarının çok fazla sivri olmamasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Çok sivri açtığınız takdirde bu sefer ürünü uygulamak daha zor hale gelerek doğal bir duruş sağlamayacaktır.

Golden Rose Kalem Ruj fiyatı 21 tl. Golden rose online ve ya mağazalarında hatta bazı güvenilir e-ticaret sitelerinde bulabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.