Herkese Merhaba.. Bugünkü yazımda yaklaşık bir buçuk ay önce online’dan almış olduğum bir bakım ürününden bahsedeceğim. Çoğunuz Gulsha markasını duymuşsunuzdur. Oldukça başarılı olan bu marka doğal gül suyu ile meşhur ve sevenide bir hayli fazla. Hal böyle olunca bende bu doğal yüz temizleme ve ferah hissetmemizi sağlayan ürünlerini merak ettim ve denemek istedim. Deneyimlerimi sizlerle paylaştım. Merak ediyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Gulsha Gül Suyu kendi sitesinde markalarını şu şekilde ifade ediyorlar. “Taze Isparta gülü yapraklarının saf bakır imbiklerde distile edilmesi ile elde ediliyor. Tüm cilt tiplerine uygun multifonksiyonel bir ürün. Dermatolojik olarak test edilmiştir.” Doğal bir ürün. Şişenin üzerinde vitamin, mineraller ile desteklendiği yazıyor.

Bendeki Gulsha 50 mldir. Ağustos ayında bayramdan dolayı bir kampanya sayesinde bu ürünü alan kişilere yanında 20 mllik bir adet yine gül suyu ve bir adet misel suyu ile birlikte veriyorlardı. Alkol, paraben, glikol, sentetik boya ve ya parfüm gibi zararlı kimyasalların hiç birini içermeyen gayet doğal gül yapraklarından yapılan hakiki gül suyu. Ayrıca Gulsha sitesine girerek inceleyebilirsiniz.

Ürünü ben genellikle sprey şeklinde olanı yüzümü hemen hemen her gün bir kez 3-4 fıs sıkıyorum. Ferah ve tazelenmiş bir his veriyor. Verdiği hissi sevdim. Ayrıca çantaya atmak içinde çok ideal. Gülün kokusu ise rahatsız edici derecede fazla değil, oldukça hafif. Misel suyunu ise makyajımı temizlemek için kullanıyorum.

Gulsha Gül Suyu Nedir ? Ne İşe Yarar ? 3

Gül Suyu Ne İşe Yarar ?

Gerçek gül suyu cildinizi temizlemeye, yatıştırmaya, nemlendirmeye ve ferahlatmaya yaramaktadır. Ayrıca güçlü antioksidan içeriği sayesinde cildi koruyor. Ürünü günün istediğiniz herhangi bir saatinde cildinizi nemlendirmek, tazelemek ve ferahlatmak için yaz, kış, ilkbahar, sonbahar istediğiniz her mevsim kullanabilirsiniz.

Gül suyu tonik gibi cildinizi arındırmak ve makyaj kalıntılarından temizlemek için kullanabileceğiniz bir ürün. Ayrıca cildi tazeleyip, nemlendirmek içinde kullanabilirsiniz. Makyaj pamuğuna bir miktar gül suyu dökerek makyajınızı temizledikten sonra ve ya herhangi bir gün dilediğiniz saatte cildinizi temizleyebilirsiniz.

Misel suyu ile makyajınızı temizleyip, aynı zamanda cildinizi nemlendiriyorsunuz. Ben birkaç kez makyajımı misel suyu ile temizledim. Türkiyede bulabileceğiniz en başarılı ve güvenilir gül suyuna sahip marka olduğundan dolayı ben şahsen memnun kaldım diyebilirim. Kısacası doğal bir gül suyu arıyorsanız tavsiye edebileceğim kokusu ile rahatsız etmeyen, özellikle yaz aylarında fıs fıs sıkarak rahatlamamı sağlayan, cildimi nemlendiren bir ürün oldu. Makyaj pamuğuna bir miktar dökerek makyajınızı temizleyebilirsiniz.

Gulsha Gül Suyu Nedir ? Ne İşe Yarar ? 4

Gulsha gül suyunun hepsinin toplam fiyatı kapıda ödeme ile birlikte 41 tl tutmuştu. Tam gül suyu (200ml) fiyatı 62 tl. Bir boy küçük olan 50 ml fiyatı ise 30 tl. Gül suyu ve misel suyu ile birlikte set halindede alabilmenizde mümkün. Saf gül suyu arayanlara tavsiye ederim. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.