Selam.. Bir kaç gün sonra yeniden herkese merhaba.. Bugünkü yazımda özellikle bu senenin trendlerinden biri olan aslında bakıldığında hiç bir zaman modası geçmeyecek olan takılardan biri büyük halka küpelerden bahsedeceğim. Halka küpe kombinleri nasıl yapılır ? Hangi saç modeli ile halka küpeler kombinlenebilir ? merak ediyorsanız yazımı okumaya devam edebilirsiniz.

Öncelikle belirtmek isterim ben modacı ve stilist değilim. Yalnızca etrafımdan gördüğüm ve özellikle bilir kişilerden aldığım ipuçları ve ilhamlar sayesinde kendimce bir kaç öneride bulunacağım. Tabiki kullanıp kullanmamak ve ya beğenip beğenmemek tamamen size kalmış. Öyleyse başlayalım.

Halka Küpe Kombinleri 4

Halka küpeler büyük, küçük, kalın, ince olmak üzere bir çok farklı çeşidi olan küpelerden biri olması sayesinde bize de çok farklı çeşit sunuyor. Ben halka küpe kombinlerini hem açık hem de toplu saçla kombinlemeyi çok seviyorum. Özellikle küçük altın sarısı halka küpeleri genellikle saçımı ortadan ikiye ayırarak arkadan düşük topuz ve ya at kuyruğu yaparak kullanmayı daha çok seviyorum. Siz isterseniz yukarıdan at kuyruğuda yapabilirsiniz.

Bu halka küpelerin haricinde başka bir takı takmayı sevmiyorum. Çünkü bu sefer kombin karışıyor. O yüzden yalnızca altın bir kolye ve ya ince çok göze batmayan yine aynı tonda bir yüzük takabilirsiniz.

Açık saç ile de kombinlenmeyi gayet hoş görünecek şekilde yapabilirsiniz. Fakat nedense halka küpelere saçı ortadan ikiye ayırarak kullanmanın daha çok yakıştığını düşünüyorum. Kabartarak bir tarafa atmak dalgalı bir model vermek bence havasına pek uymuyor. Daha sert ve düz bir hava kattığından dolayı ortadan ikiye ayırmak daha uygun diye düşünüyorum.

Altın sarısı renklerinin yanı sıra gri renkte halka küpelerde var fakat ben altın sarısı rengin daha modern ve hoş durduğunu düşünüyorum. Ünlülerden Hailey Baldwin halka küpe kombinleri en iyi yapanlardan biri olduğunu düşünüyorum. İster günlük kombinlerinizde ister özel bir davette kullanabileceğiniz modası geçmeyecek aksesuarlardan biri.

Halka Küpe Kombinleri 5

Halka küpeleri uygun fiyata H&M ve Koton gibi mağazalarda bulabilirsiniz. Eğer sahte aksesuarlara alerjisiniz varsa altın olanıda alabilirsiniz.

Halka Küpe Kombinleri 6

Halka küpe kombinleri yazım bu şekildeydi. Umarım hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.