Kendall Jenner Golden Globes

Bildiğiniz üzere bu sene 75. si düzenlenen Golden Globes Ödül töreni vardı. Henüz 22 yaşında olan Kendall Jenner ablalarının sayesinde Keeping up With Kardashian’s reailty showunda geçirmiş olduğu 10 yılın etkisiyle de günümüzde en aranan mankenlerden biri.  Bakalım Kendall Jenner Golden Globes ödül töreni için nasıl bir görünüm tercih etmiş.

Golden Globes türkçe anlamı olarak Altın Küre Ödülleri olarak geçen bu gece de o yılın Amerikan film ve dizileri için dağıtılan ve her sene yenisi düzenlenen ödül töreninden birisi. Oscar ve Grammy den sonra üçüncü sırada en çok izlenen ödül töreninden biridir. Bu yıla damga vuran olaylardan biri de şüpheniz Kendall Jenner’ın da geceye katılması oldu.

Kesinlikle güzel fakat donuk ve sıkıcı olarak bulduğum bir kız neden bilemiyorum. İnstagram hesabı ve katıldığı programlardaki ifadesi ile kararlaştırdığım bu görüşümü bildiriyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?..

Kendall Jenner Golden Globes ödül töreninde en fazla dikkat çeken detaylardan biri de yüzündeki sivilceler ve kuru cildi oldu. Yüzünün bu denli sivilce ile dolmasına şaşırmadım değil. Stresin, genetik faktörlerin ,yaşının ve ya yanlış beslenmenin getirdiği sonuçlardan biri olsa gerek diye düşünüyorum.

Hepimiz zaman zaman sivilce çıkartırız evet büyütmeye gerek yok fakat böyle özel bir ödül töreninde yer alacağı için kendine günler öncesinden daha dikkat etmesi gerekirdi.

Ayrıca Kendall Jenner’ın altın küre ödül töreninde yer alması özellikle twitter da büyük yankı uyandırdı. İnsanlar genellikle bu ödül töreninde bir mankenin ne işi var diye tweet atıyorlar, haliyle haklılar aslında..

Ve birçok tweet ” Kendall Jenner Pepsi reklamı için mi aday olarak gösterildi ?” şeklinde.

Kendall Jenner Golden Globes görünümünü incelemeden önce birkaç ödülden bahsetmek istiyorum.

Bu yıl en iyi Sinema filmi müzikal ve komedi dalında “Lady bird” aldı.

En iyi şarkı “The Greatest Showman” filmiden “This is me” oldu.

Televizyonda en iyi aktris ödülünü ise “Big Little Lies” ile “Nicole Kidman” aldı.

En iyi mini dizi ödülüne de “Big Little Lies” aldı.

Sinema dalında müzikal ve ya komedi alanında en iyi aktris ödülünü “Shape of Water” ile “Saoirse Ronan” aldı.

Sinema dalında müzikal ve ya komedi alanında en iyi aktör ödülünü “The Disaster Artist” rolü ile yakışıklı aktör “James Franco” aldı.

Gelelim Kendall Jenner Golden Globes görünümüne…

Kendall Jenner boy avantajının uzunluğunu burada da kullanmış bence.

Siyah rengin asaletinden ve sadeliğinden vazgeçmeyerek oldukça gösterişli The Couture koleksiyonuna ait olan Giambattista Valli imzalı elbiseyi yine siyah renkte T şeklinde gelen bant ince sivri burun bir topuklu ayakkabılar ile kombinlemeyi tercih etmiş.

Aksesuar olarak olarak sadece kocaman bir baklava şeklinde gelen ışıltılı oldukça parlak ve şık duran bir küpe tercih etmiş. Küpe harici bir aksesuar seçmemiş ki bence de yeterli olmuş.

Kendall Jenner Makyajı

Makyaj olarak yine en sade ve güzel görünümlerden birini tercih etmiş bence. Her zaman ince bir kuyruklu eyeliner bolca maskara ile gözlerde daha bir derinlik, etkili bakış vermiş.

Dudaklarında ise bu aralar en favori tercihlerinden biri dudak kalemi ile dudaklarını çerçevelemiş. Hatta biraz dışarından bile çizdiklerini gözlemliyorum. Ton olarak da çok sade nude tonlarında benim de dudakta en sevdiğim görünümlerden birini kullanmışlar.

Kendall Jenner Golden Globes görünümü yazım bu şekildeydi. Umarım keyif almışsınızdır. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler…

Kendall Jenner instagram hesabında yer alan fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.