Loreal Colorista Kullananlar, Deneyimlerim ve Fiyatı

Herkese merhaba.. Bugünkü yazımda bir kaç gün önce benimde dayanamayıp aldığım ve denediğim yeni bir üründen bahsedeceğim. Loreal Colorista kullananlar serisine bu ürün sayesinde dayanamayıp bende katıldım. Saç boyatmayı sevmiyor olsamda farklı renkler denemek bir çok genç kız gibi benimde arada bir hoşuma gidiyor. Bu ürünü kolaylıkla kozmetik marketlerinde bulabilirsiniz. Şahsen benim bulmam zor olmadı. Alışveriş merkezinde Rossmann kozmetik marketinden satın aldım. Loreal Colorista kullananlardan biri olarak bugün sizlere ürün ile ilgili deneyimlerimden bahsedeceğim.

Hafta sonu için güzel planlar yapanlar ve saçlarda değişikliği sevenler yazımı okumaya devam edebilirler..

Ben colorista serisinin sprey versiyonunu satın aldım. Aynı zamanda bu sprey ürünün bir farklısı olan Loreal Paris Colorista Ombre de bulunuyor bu ürün ile saça hem çabuk hem de uygun fiyata ombre yapılabiliyor. Saçınıza ombre yapmak istiyorsanız deneyebilirsiniz.

Loreal Colorista Kullananlar

Gelelim benim bahsedeceğim sprey ürüne. Öncelikle ürün küçük bir sprey şişe halinde satılıyor. Saç reyonun olduğu yerde kolaylıkla ürünü bulabilirsiniz. Renk seçeneği açısından çok zengin bence. Mor, açık pembe, koyu pembe, yeşil, mavi ve kırmızı renkleri var. Ben açık pembe (colorista pink) olan rengini seçtim. Aslında açık pembe ve mavi tonun özellikle sarışınlara çok yakışacağını düşünüyorum. Fakat benim saçlarım kahverengi. Yinede öncelik olarak pembe renk daha cazip geldi ve onu denemek istedim.

Renk skalasının genişliğinden bahsettik. Sıra geldi ürünü nasıl ve ne zaman kullanabileceğinize..

Loreal Colorista Kullananlar

Loreal Colorista Nasıl Kullanılır ?

Saça renk vermek amacı ile yapılan bu spreyler saçta farklı bir hava yaratmak isteyen kişiler özellikle konser, festival, parti gibi eğlenceli zamanlarda tercih edebilirler. Bence festivallere ve konserlere çok yakışacak bir saç aksesuarı da diyebiliriz bu sprey için. Her saç rengi için uygun ürünlerdir. Doğal saçınızın üzerine direkt olarak uygulayabilirsiniz. Saçınızın temiz ve ya yeni yıkanmamış olmasının pek bir önemi yok. Fakat ıslak saçın üzerine uygulamak yerine bence kuru saça uygulanmalı diye düşünüyorum. Saçınıza herhangi bir zarar vermiyor kesinlikle. İlk şampuanlamanızda saçtan çıkıyor. Hatta ben çok az bir miktar bir tutam saçıma denemek için sıktım ve saçımı yıkamadım ertesi gün saçımdan çıkmıştı bile. Ürünü kullanmadan önce mutlaka iyi çalkalamanız gerekiyor. Bir havluyu omuzlarınızın üzerine serin aksi taktirde tişörtünüze bulaşabilir. Yaklaşık 15 cm uzaktan püskürterek uygulayın. Saça sıktıktan sonra bir kaç dakika kurumasını bekleyin.

Ben saçıma ürünü iyice çalkaladıktan sonra biraz yakından denebilecek şekilde püskürttüm ve iki-üç dakika kadar da kurumasını bekledim. Saça daha iyi nüfuz etmesini ve görünmesini istiyorsanız uygulamadan öncesinde saçınızı tarayabilir, daha düz ve daha birbirine yakın hale getirerek spreyin de saçınıza daha iyi nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 3 dakika beklettim ve saçlarım pembeye boyanmıştı bile. Rengini çok beğendim diyebilirim. Pembe kesinlikle sarışın ve kumral saçlara yakışacağını düşündüğüm bir renk. Ürünün tek eksi yanı parfüm içermesi.

Loreal Colorista Kullananlar

Hatta Loreal Colorista kullananlar bir kaç rengini alarak saçlarında 3-4 renk karıştırıyorlar. Kendi doğal saç renginiz, pembe, mor ve mavi gibi.. Eğlenceli olabilir.

Loreal Colorista Türkiyede kozmetik marketlerinde bulunuyor. Özellikle Rossmann ve Watsons kozmetik marketlerinde bulabilirsiniz. Saç ile alakalı başka bir yazımı incelemek isterseniz Saça zarar veren şeyler ve ya Olivia Palermo Saç Stili yazılarıma göz atabilirsiniz.

Loreal Colorista Fiyatı  Rossmann kozmetik marketlerinde 25 tl idi. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Ürünü kozmetik marketlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.