Herkese merhaba.. Bugün bu yazın özellikle meşhur olan ürünlerinden birinden bahsedeceğim. Hepinizin bildiği gibi yeni ürünlerden biri olan Loreal Glow Mon Amour oldukça ışıltılı bir highlighter kendisi.

Ürünün iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Likit aydınlatıcılarının açık bej rengi görünümündekinin ismi Champagne, daha bronz olan koyu renktekinin ismi ise Bellini. Diğer isimleri ise Sparkling Love (açık renk olan) ve Loving Peach (koyu renkli). Bu seride ayrıca yer alan diğer ürünlerden biri ise Loreal Paris La Vie En Glow isimli aydınlatıcı paleti. Yine aynı şekilde bu üründede Warm Glow ve Cool Glow olmak üzere iki farklı ren seçeneği bulunuyor.

Loreal Glow Mon Amour 6

Serideki bir diğer ürün ise daha önce yazısını yazmış olduğum Loreal Life is A Peach isimli kayısı tonlarındaki allık. Bu tarz yaz allıklarını seviyorsanız mutlaka yazımı incelemenizi tavsiye ederim. Linke tıklayabilirsiniz.

Biz gelelim Loreal Glow Mon Amour isimli likit aydınlatıcımıza. İki farklı renk olmasının sebebi aslında farklı tenlere uyum sağlanması için. Ambalajını oldukça sevdiğimi belirtmeliyim. Cam şişede olmasından dolayı da hem temiz kullanabilir hem de likit aydınlatıcının rengini görebiliyorsunuz. Şık bir görünüme sahip.

Loreal Glow Mon Amour 7

Yağ formundaki nemlendiriciler gibi yüzünüze ve ya elinize damlatarak kullanabileceğiniz bir aparata sahip. Damlatma aparatı sayesinde çok fazla ürün ziyan olmadan kullanabilmiş oluyorsunuz. Bence bu kesinlikle ürünün artılarında biri. Hem bu şekilde çok daha şık bir görünüm elde etmiş.

Yapısı oldukça güzel, kolay bir şekilde parmaklarınız yardımı ile dağıtabiliyorsunuz. Üründe aparatı sayesinde bir iki damla yeterli oluyor. Bir iki damla damlattıktan sonra parmaklarınız ile ürünü elmacık kemiklerinizin üzerine, dudak üstünüze ve burun ucuna sürerek aydınlık bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Likit aydınlatıcılar arasında iyi bir örnek. Parmak ile dağıtmayı sevmeyenler beauty blender ve ya Yves Rocher Makyaj Süngeri ile de kolaylıkla dağıtabilirler.

Daha önce yazmış olduğum The Balm Mary Lou Monizer aydınlatıcıyıda linke tıklayarak inceleyebilirisiniz. Kullanmış olduğum kozmetik marketlerinde satılan en çok tercih edilen pudra formundaki bir aydınlatıcıdır.

Loreal Glow Mon Amour 8

Bu ürünün özellikle yaz aylarındaki makyajlara çok yakışacağını düşünüyorum. Fakat kış aylarında da ışıltı ve nemli bitiş makyajlarını sevenlerin kullanabileceği bir ürün. Aslında yaz, kış her mevsim kullanabilirsiniz.

Glow Mon Amour Artıları Ve Eksileri

  • +Işıltısı oldukça doğal bir sonuç veriyor
  • +İki renk seçeneğine sahip olmasıda bir artı
  • +Aydınlık görünümü seviyorsanız makyaj bazı olarakta kullanabilirsiniz
  • +Vücut ayınlatıcısı olarakta kullanabilirsiniz.
  • -Kozmetik marketlerinde yer alan bir markaya göre oldukça pahalı bir ürün bence
  • -Yağlı cilt tipine sahip kişiler hoşlanmayabilir.

Makyajınızın altına baz olarak ve ya fondöten ile karıştırarakta kullanabileceğiniz bir ürün. Aydınlık bitişli makyaj görünümünü seviyorsanız bu ürünüde seveceksiniz. Eğer mat bitişli makyajlardan hoşlanıyorsanız makyajın altına baz olarak kullanmanızı tavsiye etmem.

Loreal Glow Mon Amour 9

Açık renkli olanı bej ile grimsi bir renge sahip. Pek sevdiğim bir ton değil. Ben koyu renkli olanı daha çok beğendim. Fakat koyu renkli olanı bronz tenliler kullanırsa daha doğal duracaktır. Loreal Glow Mon Amour yağlı bir ürün olduğundan dolayı yağlı cilt tipine sahip olan kişilerin ben seveceğini düşünmüyorum. Kısacası likit aydınlatıcı olarak doğal güzel ve aydınlık makyajı sevenlerin bakabileceği bir ürün.

Loreal Glow Mon Amour 10

Loreal Glow Mon Amour fiyatı 70 tl.  Loreal güzel bir marka fakat yinede ürün biraz pahalı geldi.Tüm Watsons kozmetik marketlerinde ürünü bulabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.