Herkese merhaba.. Kaşlar tüm yüzdeki ifadeyi oluşturduklarından dolayı kadınların yüzünde en dikkat ettikleri yerlerinden biridir. İfadeyi güzel ve çarpıcı göstermek için kaş şeklinin yanı sıra doğru kaş ürünlerini kullanmakta çok önemli bence. Bugünkü yazımdada bir kaş ürünü olan Micro Tattoo Loreal Kaş Kaleminden bahsedeceğim.

Kaş kalemi, kaşlarını doldurma ihtiyacı duyan kişilerin kullandığı ürünlerden biridir. Kalem derken tam olarak kalem gibi değil aslında ucunda Benefit Browvo Conditioning Primer gibi aplikatörü bulunan bir kaş ürünü. Benefit ise kaş kalemi kullandıktan sonra kaşları sabitleyen ve hafif nemli görüntü bırakan bir ürün.

Eğer doğal bir şekilde kaşları doldurmak istiyorsanız bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim. Aplikatörün arasının boşluk 4 adet çubuk şeklinde olmasından dolayı ürünün daha doğal bir sonuç verdiğine yardımcı olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde ürünü kaşların arasından tarar ve ya kaş çizer gibi bir şekilde geçtiğiniz zaman çok güzel bir sonuş veriyor.

Normal kalem ürünlerinin yapay bir görüntü bıraktığını düşündüğüm için hiç bir zaman bir kaş kalemi ile kaşlarımın arasını doldurmadım. Şu sıralarda kaşlarımı doldurmak için kahverengi bir far kullanıyorum. Far ve kaş fırçası ile kaşlarımı kaş çizer gibi hareketler ile doldurduktan sonra Benefit kaş sabitleme ürünü ile sabitleyip, nemli bir görüntü ile bırakıyorum. Ben bu görüntüyü çok seviyorum. Eğer sizinde kaşlarınız dağınıksa bu sabitleme ürününü kesinlikle tavsiye ederim. Kaşları dağınık olanların ıslak gibi görünmesi ile daha doğal bir görüntü ortaya çıkarıyor bence.

Loreal Kaş Kalemi , Micro Tattoo Brow Artist 3

“Cool brunette” isimli tonu kahverengi kaş rengine sahip kişiler için ideal. Sürerken biraz ıslak bir yapı bırakıyor fakat rahatsız edici derecede jel gibi bir yapı değil. 4 uçlu olmasından dolayı kaşların aralarına girerek minik ayrıntıları bile doldurabiliyorsunuz.  Biraz microblanding uygulaması gibi hissediyor insan.

Birde ben üründe bir kaş fırçası aramadım değil. Kaş ürünü kullanmadan önce mutlaka her makyajımda kaşlarımı önce tarayıp daha sonra doldurma ve sabitleme işlemlerini yapıyorum. Kaş kaleminin diğer bir ucunda da bir kaş tarağı olmasını isterdim. Fakat yinede sorun yok. Kendi kaş tarağınız ile tarayıp sonrasında ürünü kullanabilirsiniz.

Loreal Kaş Kalemi Artıları Ve Eksileri

  • +Doğal bir sonuç vermesi
  • +Kolay uygulanabilir olması
  • +Renk seçenekleri çok iyi
  • +Yapısı ve dokusunu sevdim
  • +Çabucak kuruyup donup kalmaması da bir başka artısı
  • -Uzun süre kullanılabilir olacağından şüpheliyim. Çabuk bitebilir gibi geliyor..
  • -İndirimsiz fiyatını biraz pahalı buldum

Loreal Kaş Kalemi , Micro Tattoo Brow Artist 4

Loreal Kaş Kalemi ile ilgili şüpheli olduğum tek konu uzun süre kullanılır mı? Ürün sanki 3 ayda bitecekmiş gibi bir his uyandırıyor bende. Onu da zaman gösterecektir. Fiyatınıda açıkçası biraz pahalı buldum. İndirimde çok uygun fiyata bulabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka indirimleri takip edin derim.

Kısacası Loreal Kaş Kalemi sevdiğim bir kaş ürünü oldu diyebilirim. Doğal bir sonuç bırakmasından dolayı tavsiye edeceğim bir ürün. Eğer bu tarz bir kaş ürünü arıyorsanız mutlaka bakın derim.

Loreal Micro Tattoo Brow Artist fiyatı 58 tl. İndirimde 34 tl ye Watson kozmetik marketlerinde bulabilirsiniz. İndirimleri takip edip almanın daha akıllıca olduğunu düşünüyorum. Umarım yazıyı faydalı bulmuşsunuzdur ve hoşunuza gitmiştir. Son olarak videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. Herkese sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.