Mac Ruby Woo Ruj

Kırmızı ruj denince akla ilk gelenlerden biridir belkide Mac Ruby Woo Ruj.. Herkese yakışan bir anda gözleri üzerine çeviren özel günlerde siyah dar küçük bir elbiseyle ve ya kış aylarında gri kalın kazaklarla bile çok güzel olan kırmızı ruj benimde makyajda ayrı bir yere koyduğum ürünlerdendir. Sarışın esmer ve ya kumral herkese yakışır kırmızı ruj önemli olan kendi cildine yakışan tonu bulabilmektir.
Mac Ruby Woo Ruj mac’in sürmesi oldukça zor olan kırmızılardandır. Çünkü mat bitişli ruj olduğundan dolayı biraz kuruyabiliyor. Sürmeden önce mutlaka bir lip balm dudak nemlendiricisi sürün dudaklarınıza.
Mac Ruby Woo Ruj
Mac Ruby Woo Ruj sürmeden önce dudaklarımı nemlendiriyorum her mat bitişli ruj da yaptığım gibi. Nemlendirici sürdükten sonra eğer sizde Mac Ruby Woo Ruj dudak kalemi varsa dudağınızı önce onunla çerçevelemenizi tavsiye ederim böylelikle dudak çizginiz daha belli, keskin ve daha düzgün duracaktır. Mac den ruby woo ya uygun dudak kalemini de satın alabilirsiniz. Dudak kalemini de sürdükten sonra Mac Ruby Woo Ruj sürüyorum. Tabi ki dudak kalemi şart değil sadece ruj ile de ben düzgün bir şekilde sürerim benim için kolay diyorsanız yapabilirsiniz ama Mac ruby woo ruj kullananlardan biri olarak söylemeliyim ki kırmızı zor bir renk olduğu için yanında dudak kalemini de almanızda fayda var derim.
Mac Ruby Woo Ruj

Gün içinde duruşu yemek yeseniz de kolay kolay çıkmıyor. Bu arada rujunuzu sabitlemek ve  daha uzun süre kalmasını isterseniz üzerine çok hafif pudra geçerseniz daha uzun süre kalacaktır. Beyaz tenlilere buğday ve esmerlere de yakışacağını düşünüyorum.Her ne kadar dudakları kurutsa da benim en sevdiğim ve uzun süredir kullandığım favori kırmızımdır kendisi.

Mac Ruby Woo Ruj

Ben Mac Ruby Woo ruj’u genellikle sade bir makyajla kullanmayı tercih ediyorum. Sadece rimel ve gözaltı kapatıcısı belki bir de mac paint pot painterly geçerek göz kapaklarımın daha pürüzsüz ve düz görünmesini sağlayabilirim. Bu arada mac paint pot painterly yazımı da okuyabilirsiniz. Böylece gözlere çok fazla bir yoğunluk vermeyerek kırmızı ruj yeterince dikkat çekici olacağından dolayı göz makyajı yapmaya gerek kalmayacaktır.

Mac Ruby Woo Ruj

Benzerlerden ve çok kıyaslanan 2 rujdan olan Mac Ruby Woo ruj mu yoksa Mac Russian Red mi derseniz ruby woo’nun yeri ayrıdır benim için.

Mac Ruby Woo Ruj

Mac Ruby Woo Ruj

Mac Ruby Woo Ruj Artıları

  • Her tene yakışması
  • Zamansız kırmızılardan olması
  • Güzel bir tonu olması
  • Kalıcılığı iyi

Mac Ruby Woo Ruj Eksileri

  • Mat bitişli olmasından dolayı kuruması
  • Her kırmızı ruj gibi sürmesi zahmetli olması

 

Mac Ruby Woo Ruj Fiyatı 66 tl. Mac Ruby Woo Ruj’a tüm mac mağazalarından ve ya mac cosmetics den ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere Sevgiler..

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.