Herkese yeniden merhaba.. Bugünkü yazımda çok popüler olan bir pudradan bahsedeceğim. Maybelline Fit Me pudra bir çok kişinin kullandığı transparan sıkıştırılmış formda bir pudra. Gelin artıları ve eksilerini, fiyat performans değerlendirmesini hep birlikte yapalım.

Maybelline Fit Me pudra aynı isimli kapatıcıya sahip ürünlerden biridir. Maybelline Fit Me Kapatıcı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz daha önce yazmış olduğum yazıya bakabilirsiniz. Linke tıklamanız yeterlidir. Yine aynı isimli Maybelline fit me renkli nemlendiricide bulunmaktadır. Henüz yazısını yazmadım fakat incelemeye alacağım..

Pudra makyajın sabitlenmesine ve daha fazla uzun süre kalıcı olmasına yardımcı olan bir makyaj malzemesidir. Aynı zamanda makyajı biraz matlaştırmaktadır. Kullandığınız markaya göre de yüze uyması ve ya ne kadar matlaştırdığı değişmektedir. Özellikle T bölgesi yağlanan kişilerinde matlaştırma yapmak ve o parlaklığı almak için kullandığı bir üründür. Maybelline fit me pudrayı T bölgesine geçerek parlamaya alabilirsiniz.

Maybelline Fit Me Pudra 4

Fondöten ve kapatıcının yüzünüzde gün boyu kalıcı olmasını istediğiniz anda Fit me pudrayı kullanabilirsiniz. Herhangi bir kapatıcı ile göz altlarınızı kapatıp aydınlattıktan sonra kapatıcıyı sabitlemek ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlamak için küçük bir fırça ile pudradan hafifçe göz altlarınıza geçebilirsiniz. Bazı pudra ve kapatıcı birbirine uyum sağlayamaz. Göz altlarını pudra ile geçtikten sonra kapatıcının kararması gibi bir durum oluşur ki ben bu durumu hiç sevmiyorum. Fakat fit me kapatıcı ve fit me pudra birbirlerine güzel bir şekilde uyum sağlıyorlar. Böyle bir durum oluşmuyor.

Daha sonrada fondöteni, allığı ve bronzer’ı sabitlemek için tüm yüze pudrayı büyük bir fırça ile geçerek böylece makyajın kalıcılığını arttırmış olursunuz.

Watsons kozmetik marketlerinde 30 tl ye satılmaktadır. İndirimleri takip ederek 17 tl ve ya  çok daha uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir ürün. Yüksek fiyatlı bir pudra bakmak isterseniz uzun süredir kullandığım Mac Sıkıştırılmış Pudrayı inceleyebilirsiniz.

Maybelline Fit Me Pudra 5

Maybelline Fit Me Pudra Artıları Ve Eksileri

  • +Göz altı sabitleme konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum
  • +Fiyat açısından oldukça uygun bir pudra
  • +Kumral ve özellikle beyaz tenlilerin çok seveceğini düşündüğüm bir pudra
  • +Fiyat ve performans açısından çok başarılı buldum
  • +Ambalajını da oldukça kullanışlı, İçerisinde aynası bulunması bir artı olmuş.
  • -Bayağı beyaz olmasından dolayı esmerler tenlilere uyacağını düşünmediğim bir pudra

Maybelline Fit Me Pudra 6

Maybelline Fit Me pudra fiyatı 30 tl. Tüm Watsons ve Gratis kozmetik marketlerinde bulabilirsiniz. Ayrıca online üzerinden de sipariş verebileceğiniz bir üründür. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

Parlamayı alan Maybelline Fit Me Matte Poreless Fondöten’in videosu aşağıdadır.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.