Bugün benim en sevdiğim allıklardan biri olan ve uzun süredir nars allık kullananlardan biri olarak severek sıkılmadan sabah ve akşam özel günlerde ve ya günlük yaptığım makyajlarda kullandığım Nars Allık Orgasm isimli allığı inceleyeceğiz.

Nars markasının en güzel ve meşhur allıklarından biri olan Nars Allık Orgasm benim de en beğendiklerimden biri.

Nars Allık Orgasm

Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi kirlenmeye müsait bir ambalaja sahip olan Nars Allık Orgasm güzel bir görüntüsü olmasına rağmen çok fazla dokunduğunuzda bile kirlenebiliyor. Nars markasının ürünlerinin ambalajlarını her zaman çok sevmişimdir paketleme konusunda Nars ve Tarte markası benim için bir numaralar ama maalesef ki Nars ürün ambalajları siz ne kadar temiz tutsanız bile kirlenmeye çok müsaitler.

Nars Allık Orgasm

Nars allık Orgasm  içerisinde altın rengi ışıltılar bulunan pembe renkte ve pudra formunda bir allık. Altın ışıltılar yanağınıza sürdüğünüzde çok hoş duran bir highlighter efekti de veriyorlar. Yüze sağlıklı bir ışıltı verip yanağınızı hafif pembeleştiren bir ürün Nars Allık Orgasm. Beyaz tenlilere, buğday ve esmer tenlilere de yakışacağını düşündüğüm tatlı bir pembe.
Fakat aşırı beyaz tenlilerin allığı fırçaya sadece bir kez dokundurup sürmesi yeterli olacaktır diye düşünüyorum çünkü Nars allık orgasm’ın pigmentasyonu oldukça iyi. Bazen ben de dozunu kaçırsam da kötü durmuyor. Tabii Heidi ye dönmediğimiz sürece allık sürmekten korkmayalım.

Nars Allık Orgasm

Benim Nars allık Orgasm ile kullandığım ve hemen hemen her allıkla kullandığım fırça ise Real Techniques Brush allık fırçası. Hem oldukça kullanışlı hemde uygun fiyatlı. Herhangi bir markanın Mac ve ya Real Techniques gayet başarılı olan markaların üretmiş oldukları allık fırçasını da kullanabilirsiniz.

Nars Allık Orgasm

Benim kullandığım bir diğer allık fırçası “Artnet” markasına ait profesyonel makyöz tarafından hediye edilmişti bana. Ayrıca Nars’ın  allıkları için kendine ait nars allık fırçası ( yachiyo kabuki brush ) bulunmakta dilerseniz kendi fırçasını da Sephora mağazalarında Nars Allık alırken birlikte satın alıp kullanabilirsiniz.

Nars Allık Orgasm 2

Nars Allık Orgasm
 

Nars Allık Orgasm Artıları

  • Tonu her tene yakışması
  • Ambalajı
  • Ayna bulundurması
  • Gramajı (uzun süre kullanılabilir olması)
  • Kalıcılığı
  • Pigmentasyonu
Nars Allık Orgasm Eksileri
  • Herhangi bir eksi yan bulamıyorum kesinlikle.

Nars’ın  en güzel ürünlerinden biri olan Nars Laguna Bronzer yazımı henüz okumadıysanız Nars Laguna linkine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ambalajının çabuk kirlenmesi haricinde eksi bir yön bulamıyorum. Benim için eksi bir yönü yok Nars Allıkların.. Nars allık fiyatlarında çok bir değişiklik olmuyor seneden seneye.. Nars Allık Orgasm Fiyatı 120 tl. Sephoralarda bulabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere Sevgiler.. ❤