Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer

Nars makyaj konusunda benim en sevdiğim markalardan biri. NARS’ın en sevilen ve aynı zamanda en çok satan ürünlerinden biri olan Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer benimde en sevdiğim ürünlerinden biri. Benim gibi fondoten kullanmayı sevmeyenler ve daha hafif olan, ağır örtücü olmayan aynı zamanda nemlendiren kapatıcı isteyenler için oldukça ideal bir ürün.
Ambalajı fotoğraflarda da gördüğünüz gibi biraz kirlenmeye müsait bütün Nars ürünlerinin ambalajı görüntüsü çok güzel fakat temiz tutmak biraz zor maalesef. Bu bir renkli nemlendirici bb krem gibi de düşünebiliriz ve hatta fondotenin daha masumu daha az etki vereni. Yüzü daha pürüzsüz ve kapatacak fazla bir şeyi olmadığını düşünenler için ideal bir ürün bence.

Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer

Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer Kullanımı

Kullanım şekli oldukça kolay üzerinden hafifçe bastırıp elinize ürün çok az miktarda aldıktan sonra tüm yüzünüze parmaklarınız ve ya dilerseniz sünger, fırça ile dağıtabilirsiniz. Nars’ın diğer formdaki fondotenlerini bilirsiniz cam ambalajda ve ağır olduklarını düşünürsek bu ürün yanında bulundurmak için de çok zahmet vermeyenlerden çantaya atıp çıkma  açısından çok daha kolay ve oldukça hafif.
Ürün çok hafif kapatıcılık vaad edenlerden ve mat olmayan ışıltılı bitiş sağlayan bir ürün. Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer yüzde hafif aydınlık ve canlı bir görünüm veriyor ışıltısı oldukça doğal ve hoş duruyor. Aynı ürünün mat bitiş sağlayanı da mevcut. Fakat bence yüzde hafif canlılık sağlayanı daha güzel duracağını düşündüğüm için ışıltılı bitiş sağlayanı tercih ettim.

Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer

Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30 faktör koruma içeriyor aynı zamanda cildi nemlendirip uzun süre kullanımdan sonra ciltteki renk bozukluklarını ve lekelerin görünümünü azalttığı söyleniyor. İçerisinde yağ, parfüm ve sentetik barındırmıyor. Cildin daha yuşumak ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer

Bendeki rengi en açık tonlardan Finland isimli olanı ve beyaz tenlilere uyan bir ton. Ben günlük nemlendirici kremimi uygulandıktan sonra makyaja başlamadan önce sürüyorum ve gün boyunca kalıyor fakat yoğun bir kapatıcılık beklemeyin bu üründen çünkü kapatıcılık sağlamıyor daha hafif ve ince yapıda bir ürün. Yüzde ağır bir his bırakmamasını ben çok sevdim.

Nars Pure Radiant Tinted Mouisturizer

Makyajı yapmadan önce allık ve bronzer’ın altına hemen uyguluyorum ve allığın gün boyunca daha uzun süre ve sabit kalmasını sağlıyor. Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer Fiyatını görmezden gelirsek gayet başarılı bir ürün.

Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer Artıları

  • Nemlendiriyor olması
  • Hafif örtücülük sağlaması
  • Ürünün ağır olmaması
  • Çantada da kolayca taşınabilir olması
  • Kokusu rahatsız edici olmaması
  • Spf 30 faktör içermesi
  • Çok ince olduğu için ciltte rahatsız edici his bırakmaması
Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer Eksileri
  • Ambalajın çabuk kirlenmesi
  • Fiyatı
Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer Renkli Nemlendirici Sephora ve ya  Nars mağazalarında bulabilirsiniz. Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer Fiyatı 160 tl.
Bir sonraki yazıda görüşmek üzere Sevgiler..
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.