Herkese merhaba.. Kaliteli makyaj markalarından biri olan Nars’ın rujlarının çok sevildiğini ve bir çok renk seçeneğinin olduğunu bilirsiniz. Özellikle nude tonlar en çok tercih edilen tonlar arasında yer alıyor. Nars ruj koleksiyonunda yer alan Raquel isimli ruj’u gelin daha yakından inceleyelim.

Her Sephoraya girişimde en çok iştahımı kabartan reyon Nars’ınki oluyor. Audicious koleksiyonunda yer alan Raquel soğuk tonda nude renklerden biri. Kayısılık içeren bir tona sahip. Bence hem günlük kullanım için hemde koyu göz makyajları ile uyacak bir renk. Ayrıca bir çok tene yakışacağını düşünüyorum. Beyaz ve buğday tenli kişilere de nude tonlarında kalacak güzel günlük kullanabilecekleri bir ruj. Esmer tenli kişilerde de bir hayli nude kalacaktır. Muadil gibi gösterilen Mac Kinda Sexy ruj’un bence Nars Raquel ile alakası bile yok. Neden diyecek olursanız Mac Kinda Sexy daha şeftali tonlarında kalan bir nude. Özellikle beyaz tenli kişilere açık nude değil de daha koyu yani şeftali tonlarında kalan bir renk. İkiside mat bitişli bir ruj.

Eğer ki bayağı açık tonlarda, koyu göz makyajı ile birlikte kullanmak istediğiniz bir nude ruj arıyorsanız kesinlikle Nars audacious rujlardan Raquel’i tavsiye ederim. Hani zamansız deriz ya işte Raquel öyle bir tona sahip.

Nars Ruj , Raquel 3

Nars Rujlarından biri olan Raquel nude pembe bej olarak geçen bir renk. Ambalajına gelecek olursam kapağı kendiden mıknatıslı siz iki kapağı birbirine yaklaştırır yaklaştırmaz çıt diye kapanıyor. Yumuşacık bir yapısı olmasından dolayı dudaklarda bir yapış yapışlık bırakmıyor ve gün içerisinde üst üste bir kaç tazeleyebiliyorsunuz. Nude rujların tonlarının yanı sıra en sevdiğim bir özellikleri de kolay sürülebilir olması ve gün içerisinde silindikleri zaman çok kısa sürede üzerinden tekrar geçerek makyajınızı tazeleyebilir olmanız.

Nars Ruj , Raquel 4

Nars Audocious Ruj Artıları Ve Eksileri

  • +Yapısı oldukça yumuşak
  • +Hem günlük kullanım için hem de koyu göz makyajı ile uyacak tonda bir nude
  • +Sürümü kolay isterseniz üzerine sürmeden önce dudak nemlendiricinizi uygulayabilirsiniz
  • +Bitişi mat fakat dudakları kurutmuyor ve çatlak gibi görünmesine neden olmuyor
  • +Kalıcılığı orta seviyede
  • +Ambalajı oldukça şık ve mıknatıslı
  • -Tek eksi yanı bence gereksiz abartılı fiyatı

Nars makyaj markaları arasında ürünlerini en beğendiğim ve kaliteli bulduğum makyaj malzemelerini içeriyor. Markaya ait bir çok ürünü çok severek kullanıyorum. Eğer renkli nemlendirici ve ya bb krem gibi bir ürün arayışınız varsa tavsiye edebileceğim Nars Renkli Nemlendirici Pure Radiant Tinted Moisturizer‘ı mutlaka bir deneyin. Ben yaklaşık 3 yıl önce almıştım. İncecik yapısı ve duruşu ile en sevdiğim ve tekrar tekrar alacağım doğal bitiş sağlayan renkli nemlendiricilerden biri oldu. Sırada markaya ait en çok merak ettiğim ürünlerden biride Nars Aydınlatıcı. Bilirsiniz Copacabana isimli likit aydınlatıcısı oldukça popüler ve bir çok kişi tarafından severek kullanılan bir ürün. Merakımı yakın bir zaman içerisinde gidereceğimi düşünüyorum.. 🙂 Deneyimlediğim zaman ürünün artıları ve eksileri bu sitede olacak.

Nars Ruj incelememiz bu kadar. Rujların fiyatı 215 tl. Tüm Nars ve Sephora mağazalarından ürünü bulabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.