Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park benim en sevdiğim kozmetik markalarından biri olan Nars’ın yıllardır değişmeyen ve ilgi gören ürünlerinden biri. Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park incelemesinin yanı sıra kalem rujlar nasıl açılır gibi soruların cevaplarını bu yazımda bulabilirsiniz.
Bendeki rengi Biscayne Park olarak geçen dudak kaleminin tonuna gelecek olursam içerisinde şeftali rengi barındıran bir kahverengi. Doğal nude çıplak dudak rengi tonlarından da sayabiliriz bu rengi. Kısacası hemen hemen her makyaja uyan ve her şey ile sürebilecek hoş bir tonu var. Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park satin yani sim bulundurmayan fakat ışıltılı ve yumuşaklık aydınlık veren dudak kalemi.

Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park

Dudaklara aydınlık, yumuşaklık ve nemlilik veriyor. Saten bitişli bir dudak kalemi. Özellikle saten bitişli olmasından dolayı dudağa sağladığı nemlendirme özelliğini çok sevdim. Kesinlikle dudakları mat rujlar gibi kurutmuyor. Mat bitişli rujların kullanma açısından zorluğunu bilirsiniz dudakları önceden nemlendirici bir lip balm ile nemlendirmek gerekiyor yoksa dudaklar çatlak ve kuru görünebiliyor. Ama Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park da böyle bir sorun yaşanmadı sürümü de çok kolay.

Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park

Kalıcılığı ise sürdüğünüz andan itibaren çok fazla bir şey yiyip içmezseniz 2-3 saat gidiyor. Fakat ben yinede gün içinde tazeleme ihtiyacı duyuyorum.
Beyaz tenliler ve buğdaylara çok yakışacaktır ve içinde şeftali barındıran kahve tonlarında  bir dudak kalemi olduğu için tam bir nude rengi gibi duruyor.

Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park

Kalem Rujların Ucu Nasıl Açılır?

Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park gibi kalem rujlar nasıl açılır? gibi aklınızda soru işaretleri varsa çok basit. Sephora ve ya herhangi bir kozmetik markasından alacağınız iki ucu olan kalemtraşlardan satın alıyorsunuz. Bir ucu normal dudak kalemini açmak için diğeri ise kalem ruj dediğimiz daha kalın olan dudak kalemleri için. Böylece iki ürün için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park

Esmer tenlilerde ise rengini tam olarak belli etmeyebilir eğer renk belli olmazsa daha açık tonda bir nude ihtiyacınız varsa esmer tenlilere en güzel önerilerimden biri tam bir nude çıplak dudak rengi olan Mac Honey Love olacaktır. 

Nars Satin Lip Pencil Biscayne Park Fiyatı 99 tl. Tüm Nars ürünlerine, Nars satin lip pencil biscayne park ve diğer dudak kalemi renklerine Sephora ve Nars mağazalarından ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere Sevgiler…

NARS instagram sayfasındaki fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.