Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jeli bugünkü konumuz. Pembe greyfurt serisinde yer alan üründen biri olan Neutrogena pembe greyfurt peeling jel özellikle siyah noktalar ile sorunu olanları yakından ilgilendiren bir ürün. Benimde aynı dertten muzdarip olduğum bir türlü tam olarak geçmeyen siyah noktalar sorun oluşturmaya gün geçtikçe devam ediyor. Bu siyah noktalardan nasıl kurtuluruz siyah noktalar nasıl gider çok kez düşündüm ve sonucunda ürünlerde çare aradım. Fakat şimdiye kadar hiçbir ürün sorunumu çözüm bulamadı. Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız gelin beraber Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jeli inceleyelim.

Daha önce de yine pembe greyfurt serisinden neutrogena pembe greyfurt yüz temizleme jelini kullanmıştım. O ürününden orta derece de memnun kaldım diyebilirim.

Şimdi ise özellikle siyah noktalar da kullanmak için peelingini denemeye karar verdim Ben watsons dan indirimde iken aldım. Fiyatı 11 tl. 150 ml.

Özellikle siyah noktalar ve sivilcelerin giderileceğini ve daha sonrası için tekrar çıkmalarını engelleyeceği yönünde vaad eden bir ürün. Greyfurt kokusu var , ağır bir koku değil fakat sürer sürmez kokusunu alıyorsunuz.

Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jeli

Günde 1 defa kullanabilirsiniz. Aslında hergün kullanmaya gerek görmüyorum ben. Haftada iki defa da yeterli olacaktır.

Gelelim Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jeli ile ilgili deneyimlediğim kadarıyla verdiğim karara..

Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jeli Deneyimlerim

Ürünü çok az elime sıkıp burnuma ve çeneme yani siyah noktaların olduğu bölgelere sürdüm. Yaklaşık 1-2 dakika bekledikten sonra ılık su ile ovalayarak o sürdüğüm bölgeleri yıkadım. Çıkan sonuç burnum pürüzsüz ve yumuşacık oldu sürdüğüm bölge bebek teni gibi yumuşacık oldu evet. Fakat ben yine de tatmin olmadım. Çünkü sürdüğüm bölgelere baktığım zaman hala siyah noktaları görebiliyorum çünkü bu ürün derinlemesine bir temizleme yapmadığı için. Ürün sivilce ve siyah noktaların azalmasını ve yeniden oluşmasını engellemeye yardımcı olacağını söylüyor ve temizleme yaptı açıkçası fakat derinlemesine değil.

Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jeli

Siyah nokta bantlarını da denemiş biri olarak başka bir siyah nokta temizleme ürünü keşfetmek için çalışmalar tabi ki devam edecek. Eğer sizin bildiğiniz derinlemesine temizlik yapan bir ürün varsa benimle paylaşırsanız deneyimlemeyi isterim. Ürünü Watsons mağazalarında ve kozmetik marketlerinde bulabilirsiniz.

Sivilce oluşumunda da azalma yaptığını vaad eden bir ürün. Sivilceye neden olan fazla sebumun çözülmesini hedefliyormuş. Pembe greyfurt sayesinde güzel bir koku veriyor ve duyuları harekete geçiriyor. Neutrogena pembe greyfurt peeling jeli cilde ferah bir his kazandırıyor o kısım tamam ama sivilce oluşumunu engellediğini kullandığım sürece ben göremedim.

Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jeli Artıları

  • Burun ve çene bölgesini yani uygulanan yeri yumuşatıyor
  • Uygulanan yeri pürüzsüzleştiriyor
  • Cildi nazikçe temizliyor
  • Çok güzel kokuyor

Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jeli Eksileri

  • Sivilce oluşumunu azalmada bir işlem yapmıyor.
  • Daha önce pembe greyfurt serisinden kullanmış olduğum temizleme ürünüyle aynı oranda memnun kaldım diyebilirim. Yani kısacası siyah noktalarımı temizlemedi, sadece burnumu pürüzsüz yaptı belki aylarca kullansaydım düzelme görülebilirdi ama zaten tamamen temizlemeyi vaad eden bir ürün değil.
  • Bir bakıma vaad edilenler doğru aslında temizleme yapıyor fakat sivilce ve siyah noktalar ne azaldı ne de bu ürün yeniden oluşmalarını engelledi.

Pembe greyfurt serisi içerisinde yer alan Neutrogena Pembe Greyfurt Nemlendirici ürününe de Watsonslardan ulaşabilirsiniz. Henüz nemlendiriciyi denemedim eğer siz deneyimlediyseniz bana fikir verirseniz çok sevinirim. Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jeli Fiyatı 15 tl. Pembe greyfurt serisini tüm watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere Sevgiler..

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.