Olivia Palermo stili konusunda biz çoğu kadınların en beğendikleri ve ilham aldıkları isimlerden biri olsa gerek. Ben şahsen kendisinden kombin ve stil konusunda çok fazla ilham alıyorum. Bu yazımda ise kış mevsiminde olduğumuzdan dolayı şu an en çok ihtiyacımız olan kış ile alakalı kombin ilham ve önerileri olsa gerek diye düşünüyorum. Bu yüzden Olivia Palermo Kış Stilini ele almaya karar verdim.

Pinterest ve ya instagram gibi uygulamalardan da çoğu zaman kombinlerini takip ediyorum. Zaten Olivia Palermo instagram sayfasını oldukça aktif kullanıyor. Gelin birlikte hangi kombinleri yaptığını ve deri pantolonlarına göz atalım.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 15

Deri pantolonlar kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan hem rahatlık hem koruma hem de şık görünmek için en kolay kombinleme stillerinden biridir. En sade şekilde üzerine bol salaş beyaz bir kazak ile kombinlemiş. Böyle bir kombinin altına spor ayakkabı yerine bilek botları da tercih edebilirsiniz.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 16

Sokak modasında yerini tutan parçalardan biridir deri pantolonlar. Yine bu parçayı aynı şekilde bir kazak ile üzerine püskül detayları olan bir ceketle birlikte kombin tercih etmiş.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 17

En beğendiğim görünümlerinden biridir. Eski ama eskimeyen. Siyah çorap çizme de hakkını vermiş bu kombin ile birlikte. Siyah çorap çizme kombinlerini en iyi yapan kişilerden biri bence Olivia.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 18

Kış kombinlerinden biri de vazgeçilmez kalın kürkler. Tabiiki sahte.. Yalnız kürkün rengine bayıldım. Grinin en güzel tonlarından biri. Kış aylarında yırtık pantolon giyilmez diye birşey yok demeyi de ihmal etmemiş.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 19

Yine eski fakat eskimeyen görünümlerinden biridir. Kış aylarında da gayet siyah opak çorabın yardımı ile mini etek giyebiliriz. Böylece üşümemiş oluyoruz. Bu kombinin en güzel parçalarından biri de kırmızı topuğu olan botları bence. Lacivert ve beyazdan oluşan kombine kem renk katmış aynı zamanda turuncu çanta ile de renk katılmış. Bu şekilde yapabilirsiniz. Olivia Palermo pinterest uygulamasından da hem stil hem makyaj konusunda takip edilebilecek bir isim.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 20

Hep en güzel parçaları seçmeyi başarıyor. Olivia Palermo Kış Stilinde bu sefer ışıltılı uzun eteği sade siyah boğazlı kazak ile kombinleyerek hem sade hem çok şık olmuş. Eteğin bel kısmı biraz yukarıda dursa bile..

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 21

Moda trendlerinden biri de bol kazaklar. Kış stillerinin vazgeçilmezi olan bol kazakları ister kot pantolon ister deri pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Deri pantolon ile biraz daha şık bir hava oluştururken kot ile daha sade ve sıradan oluyor.

Deri Pantolon Kombinleri

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 22

Söylemekten vazgeçmeyeceğim sanırım. Salaş kazaklar kışın en güzel parçalarından biri. Daha sonra deri pantolon ve siyah çorap çizmeler geliyor.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 23

Deri pantolon ve bordo rengi botlar ile bir kombini. Ve yine sahte olduğunu düşündüğüm bir kürk yelek. Aklınızda bulunsun kürk yelek ve deri pantolonlar güzel bir uyum yakalıyor.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 24

Bayıldım. Diyecek kelimem kalmadı sanırım. Her zaman sade ve şık. Kış kombinleri arasında yer alan bu görünüm bence çok iyi. Yeşil ile bordo rengin uyumunu bize göstermiş. Uzun elbise ve uzun palto nasıl şık olurum’un cevabı bence. Paltoların kesinlikle şıklıkla ilgili ayrı bir havaları var. Kış mevsiminde şık olmak aynı zamanda da üşümemek istiyorsanız palto alıp çıkın.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 25

Gördüğünüz gibi bu siyah çorap çizmeleri pantolon ile bile kombinleyebilirsiniz. Baştan aşağı simsiyah olmayı kim sevmez ki?..

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 26

Paltosunun renginin tonunu pek beğenemesem de kombin olarak güzel bir kombin. Siz ne düşünüyorsunuz ?.. Bu tip bilek bot ise kış aylarında benim de vazgeçilmezim ve sıkça kullandığım ayakkabılar.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 27

İspanyol paça pantolonun kürk kombin ile uyumlarından biri. İspanyol paçanın boyu daha uzun gösterdiği aşikar. Sanırım en sevdiğim kombinlerinden biri de bu oldu. Pantolon bu kombinin yıldızı olduğu için üzerine de en sade boğazlı koyu renk bir kazak giymek en akıllıca seçim olmuş.

Olivia Palermo Kış Stili - Sokak Stili 28

Bebeğim dışarısı soğuk temalı bir fotoğraf. 🙂 Kar da bile şık olabilmek kolay değil. Olivia iyiki var ve bize ilham vermeye devam etmeli..

Olivia Palermo Kış Stili ile ilgili yazım bu şekildeydi. Diğer stillerini de en kısa zamanda inceleyeceğiz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.