Selam.. Bugünkü yazım nemlendiriciler üzerine olacak. Göz kremi arayışımda son olarak karar verdiğim ve yaklaşık 1 aydır düzenli bir şekilde kullandığım ürünlerden biri olan Origins Göz Kremi ile ilgili tüm deneyimlerimi artılarını ve eksilerine sizlere aktaracağım. Umarım eğer sizde göz altı kremi arayışındaysanız fikir edinmek adına biraz faydam dokunur. Böylece nemlendiricilere olan takıntımı da sizlerle paylaşmış oluyorum.

Origins Göz Kremi

Origins markası doğal cilt bakımı konusunda uzmanlaşan bir marka olarak bilinmektedir. Origins’i Sephora mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Sephora markaya ait ürünü kendi sitesinde şu şekilde açıklıyor. Cildi uyandırdığını vaad ediyor. Yağ içermeyen hafif formüllü enerji veren bir nemlendirici. Cildin enerjisini arttırmaya ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. İçeriğinde Kore Ginseng’i ile cildin enerji kazanmasına, kafein ile cilt sağlıklı ve aydınlık bir görünüm kazanır. Zeytin, arpa ve buğday içerikleri ile cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Greyfurt, limon ve nane aromatik yağ karışımları ile duyuları rahatlatır. Karmadan yağlıya dönük ciltler için idealdir. Origins Ginzing Göz Kremi kullananlardan biri olarak gelelim benim yorumlarıma..

Origins Göz Kremi

Öncelikle belirtmek gerekirse Origins markasının en çok satan ürünlerinden biri. Göz kremleri bildiğiniz gibi genellikle küçük 50 ml olmaktadır. Bu ürünün bana uzun süre gideceğini düşünüyorum çabuk bitecek bir yapısı yok.

Origins Göz Kremi

Ürünü gündüzleri yüzümü yıkayıp tonik ile sildikten sonra Biotherm Aqua Source Nemlendirici Kremi yüzüme sürüyorum ondan sonra göz altlarıma uyguluyorum. Origins göz kremini makyaj yapmadan önce göz altı kapatıcımı sürmeden önce göz altımın nem kazanması ve canlanması için de uygulamış oluyorum. Ben yapısının çok hafif olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Ağır bir yapısı ve ağır bir kokusu yok. Ginseng içeriyor olması da artılardan biri bana göre.

Biotherm günlük kullandığım yüz kremim ile ilgili de bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Origins Göz Kremi

Origins Göz Kremini ben genellikle sabahları uyguluyorum. Fakat hem sabah hem akşam uygulamak için ideal bir ürün. Yağ içermeyen bir formülü olduğunu söyleyebilirim. Koku var fakat kesinlikle rahatsız edici derece de değil yani çok hafif. Kremi uyguladıktan sonra göz altlarımın nemlendiğini hissediyorum ve hatta görüyorum. İlk bir kaç dakika bir aydınlık veriyor daha sonra ise geçiyor.

Origins Göz Kremi

Origins Göz Kremi Artıları

  • Ürünün bana göre artılarından biri hafif yapıda olması
  • Verdiği nemi yeterli derecede buluyor olmam
  • Fiyat açısından bakıldığı zaman ortalama düzeyde olması
  • İçeriğinde çok belli olmayan hafif ışıltı içeriyor olması
  • İçerinde ginseng ve bitkisel özler içeriyor olması
  • Yağ içermeyen bir formüle sahip
  • Koku var fakat çok hafif asla rahatsız edici değil.

Origins Göz Kremi

Ürün ile alakalı kötü bir yön bulamıyorum yalnızca şunu söyleyebilirim belki başka göz kremleri daha büyük etkiyi yaratacak düzeyde olabilir. Şu anda Origins göz kremi orta düzeyde bir göz altı nemlendiricisi arayan 20-30 yaş arası kişiler için uygun olduğunu düşünüyorum.

Origins Ginzing Energy – Boosting fiyatı 104 tl. Ürün 50 mldir. Tüm Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Origins sitesinden de linke tıklayarak tüm ürünlerine göz atabilirsiniz.  Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.