14 şubat yaklaşıyor. Yaklaşan sevgililer günü için hediye seçenekleri ve romantik akşam yemekleri programları çoktan yapılmaya başlandı bile. Sevgiliyi hatırlatan bu anlamlı günde sevdiğiniz kişiye özel bir hediye bulmak zor olsa gerek. Hediyeye karar vermek, hoşlanıp hoşlanmayacağına karar vermek gerekebiliyor. Bende sizler için naçizane birkaç tane Sevgililer günü hediye önerilerinde bulunacağım. Umarım henüz bir fikri olmayanlara yardımcı olur diye düşünüyorum.

İlla sevgililer günü pahalı hediyeler demek değildir. Küçük ama ikili için anlamlı olan hediyeleri de seçebilirsiniz. Sizin için manevi değeri olan hediyeler yani.

Kadın ve erkeklere sevgililer günü hediyeleri olmak üzere 2 farklı şekilde öneri de bulunmak istiyorum. O zaman başlayalım..

Sevgililer Günü Hediye Önerileri Kadınlar İçin

 • Çiçek
 • Çikolata
 • Parfüm
 • Kitap
 • Giyim
 • Ayakkabı
 • Bileklik, kolye, küpe
 • Makyaj Malzemesi
 • Romantik akşam yemeği

Sizde bana hak veriyor olmalısınız ki her kadın çiçekleri  sever. Daha önce aldığınız sevdiğini düşündüğünüz çiçeklerden birini dilerseniz gül, orkide, şakayık, lale hatta papatya bile alabilirsiniz.

Tercih ederseniz bir başka sevgililer günü hediye önerilerinden biri de kutu içerisinde olan o meşhur gül sepetlerinden de alabilirsiniz. İyi bir seçim olacaktır. Hatta bu kutu içerisindeki gülleri baş harfini oluşturarak da yapabiliyorlar.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 22

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 23
box of luv
Sevgililer Günü Hediye Önerileri 24
🙂

Çikolatayı her kadın sever. Bu yüzden herhangi başka bir hediye ile birlikte özenle hazırlanmış bir çikolata sepetini sevgiliye hediye edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 25

Bardak da ikiliye hediye açısından güzel bir fikir olabilir. Yazılı bardakları seçebilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 26

Termos’u da hediye olarak önermiştim. Kahve ve çay içmeyi sevenler için gerçekten güzel bir hediye fikirlerinden olacağını düşünüyorum. Özellikle bayanlar için simli, pembe yada altın sarısı tonlarında daha kadınsı ve tatlı tasarıma sahip olan ürünlerden seçebilirsiniz.

Birbirinize küçük ama anlamlı hediyeler alabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 27

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 28

İhtiyacı olabileceğini düşündüğünüz giyim ile alakalı ürün alabilirsiniz. Kış sokak stilinde en çok tercih edilen ve sevilen kombinlerden biri de kazak, etek ve botlardır. Bu şekilde kombinini tamamlayabileceği bir parçayı hediye olarak alabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 29

Bileklik, kolye, küpe ve ya yüzükler her mevsim kullanılabilecek ürünlerden birkaçıdır. Hediye olarak da bayanlar için iyi seçimlerden biri olabileceğini düşünüyorum.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 30

Sevgiliye hediye almak için Victoria’s Secret iyi bir seçim olabilir. Vücut spreylerinden, kremlerine ve eşofmanlarına kadar birçok seçenek mevcut.

Vücut spreylerinin ve parfümlerinin kokuları oldukça güzel. Özellikle benim 3 favorim arasında Bombshell, Noir ve Love isimli olanlar harikalar.

Parfümlerin aynı zamanda set halinde olanları da mevcut. İçerisinde genellikle parfüm, vücut spreyi, vücut losyonu ve ya krem bulunuyor.

sevgililer günü hediye önerileri

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 31

Victoria’s secret love isimli parfümü hafif ama bir o kadarda kalıcı bir kokuya sahip. Sevgiliye almak için sunabileceğim seçeneklerden biri.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 32

İsterseniz bu şekilde set halinde de tercih edebilirsiniz. Mağazaların sevgililer günü özel hediyeleri olabilir bunlara da göz atabilirsiniz. Bu setlerin içerisinde genellikle parfüm, vücut spreyi ve vücut losyonu yer alıyor.

Ayrıca fikir olması açısından daha önce yazısını yazdığım simli Victoria’s Secret Vücut Losyonu yazıma da bakabilir ve o tarzda simli losyon hediye de alabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 33

Bence makyaj malzemesi sevgililer günü hediye önerileri arasında yer almazsa olmazdı. Sevgililer gününde sevgilinize sevdiği makyaj malzemelerinden birini satın alabilirsiniz. Sephora gibi kozmetik mağazalarında birçok makyaj malzemesini bulabilirsiniz. Rimel, eyeliner, allık, ruj, pudra, far paleti ve daha birçoğu.

Yalnız hediyeyi verirken onun her zaman güzel olduğunu aslında makyaja ihtiyacı yok ancak sevdiği ve sırf yüzündeki gülümsemeyi görmeyi istediğinizi belirterek vermeyi ihmal etmeyin derim. 🙂

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 34

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 35

14 Şubatta romantik akşam yemeği yiyebilirsiniz. Sevgiliniz ile birlikte hiç unutmayacağınız romantik akşam yemeği fikri bence güzel hediyelerden ve zamanlardan biri olabilir.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 36

Sevgililer Günü Hediye Önerileri Erkekler İçin

 • Parfüm
 • Bardak – Kupa
 • Termos
 • İhtiyacı olan bir spor kıyafeti (ayakkabı da olabilir)
 • İhtiyacı olan bir giyim
 • Kemer
 • Saat
 • Klişe fakat kol düğmeleri
 • Elektronik Eşyalar
 • Romantik akşam yemeği

Hediye almak özellikle erkek sevgiliye hediye almak oldukça zordur. Çünkü biz kadınlara çok daha fazla ürün varken erkeklerde durum öyle değil. Daha az miktarda ürünler özellikle kıyafetler bulunuyor. Sevgililer günü hediye önerileri erkekler için hoşlanabileceğini düşündüğünüz ve ya belki de kozmetik mağazasından daha önce birlikte baktığınız parfüm hediye edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 37

Ev hediyesi tarzında uygun renk ve desenleri seçerek bir bardak, kupa ve ya termos da alabilirsiniz.

Bardak, kupa ve ya Termos hediye edebilirsiniz. Önerebileceğim tarz ise erkeklerin ve aynı zamanda sizin sevebileceğiniz çiftli bardaklar olabilir.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 38

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 39

Erkek sevgiliye hediye kemer, ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz giyim (gömlek, sweatshirt, kazak, pantolon) olabilir. Böylece hem her zaman giyip sizi hatırlayabileceği bir hediye seçmiş olursunuz.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 40Sevgililer Günü Hediye Önerileri 41

Erkek sokak modası tarzında alabileceğiniz hediyelerden birkaçı da giyim ile alakalı. İhtiyacı olduğunu düşündüğünüz ürünlerden birini alabilir ve ya kış aylarında özellikle tercih edilen kullanışlı olan kazak, pantolon, gömlek ya da paltoyu Koton gibi markalara bakabilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 42

Sevgililer günü hediye önerileri arasında bir de elektronik eşyalarda yer alıyor. Örnek vermek gerekirse bir telefon, tablet, saat, kulaklık ve ya bilgisayar gibi.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 43

Evli olanlar için en güzel ve tatlı hediyelerden birisi de sabah uyandığında banyoda ilk “seni seviyorum, sen harikasın, benim en iyi arkadaşım, sen benim kalbimsin, beni tamamlıyorsun, harikasın, gördüğüm en güzel şeysin, benim en büyük destekçimsin, ruh eşim, bana çok iyi geliyorsun, seni bulduğum için çok şanslıyım” gibi yazılı aşk notları görmesidir sanırım. Eşinize böyle güzel sürpriz hazırlayabilirsiniz. Mutlaka sevecektir.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Romantik akşam yemeği sevgililer günü için iyi bir fikir olabilir.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri 44

Sevgililer gününde sevgilinizin daha özel ve güzel hissetmesini sağlamak istiyorsanız ona küçük ama anlamlı aşk sözlerinden bahsedebilirsiniz.

Aşk sözlerinin en güzel ve özel olanları sizin içinizden, kalbinizden gelerek gerçek duygularınız ile söylediklerinizdir. Bu yüzden sevdiğiniz kişiye hissettiğiniz güzel duyguları söylemekten kesinlikle çekinmeyin.

Aşk sözlerine ufak bir örnek vermek gerekirse ; Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. -Mevlana

Sevgililer günü bir gün değil her gün diyerek yazımı sonlandırıyorum. Umarım yazıyı faydalı bulmuşsunuzdur ve bir fikir sunabilmişimdir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.