Sleek Aydınlatıcı Palet Solstice ve Cleopatra’s Kiss

Herkese yeniden merhaba.. Biliyorsunuzki artık bu marka Gratis marketlerinde satılmaya başladı. Sleek markasının en popüler ürünlerinden biri de  Sleek Aydınlatıcıları. Markaya ait Solstice Cleaopatra’s Kiss isimli iki farklı aydınlatıcı paletini sizler için ele aldım. Bakalım hangisi günlük kullanım için daha uygun.

Markanın en çok sevilen ürünlerinden biri aydınlatıcıları. Dış görünümü ile çok şık bir kaba sahip. İçerisinde bir de aydınlatıcıları uygulamak için küçük fırçası var. Krem formundaki aydınlatıcıyı en iyi sonuç almak için parmaklarınız ile uygulayın. Gelelim Sleek aydınlatıcı palet içerisinde yer alan ürünlerin tonlarına..

Solstice Paleti

Ürün içerisinde 4 farklı renk bulunuyor. Bunların üçü toz yapıda biri ise krem yapıda.

Ecliptic: Tek krem yapıdaki ürün bu. Kaş altına aydınlık vermek için kullanıldığı söylenen bir ürün. Pembe tonlarında oldukça güzel bir renge sahip.

Hemisphere: Lila rengi aydınlatıcı her ne kadar kulağa bir tuhaf geliyor olsada tonunun güzel olmasından dolayı hoş durabilen bir renk. Fakat herkese yakışacağını düşünmüyorum. Her makyajdada güzel durmuyor. Toz forma sahip bir aydınlatıcı. Elmacık kemiklerini aydınlatmak için kullanabilirsiniz.

Subsolar: Bence paletteki burun üstü, elmacık kemikleri ve dudak üstüne kısacası yüzünüzdeki her kısmı aydınlatabileceğiniz tek aydınlatıcı. Beyaz tonlarda ve toz formda bir aydınlatıcı.

Equinox: Altın renginden ziyade biraz da turuncuya kaçan bir aydınlatıcı. Toz formundadır. Özellikle yaz aylarında kullanmak için çok ideal bence. Benim gibi beyaz tenlilerin kış aylarında kullanmasını tavsiye etmiyorum. Beyaz tenliler için fazla turuncu kaçabilir. Kullanacaksanızda az miktarda uygulamaya özen gösterin.

Paleti genel olarak ele alırsam başarılı fakat tonlarının birbirine yakın ama tam olarak benzer olmamasından dolayı heleki lila rengini ben pek sevemedim. Günlük kullanım için diğer üç rengin gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Aslında fiyat ve performans açısından bir de tam dört farklı rengin de bulunmasından dolayı alınabilecek bir ürün. Hem bazı renkleri far olarak bile kullanabilirsiniz.

Cleopatra’s Kiss Paleti

Yapısı ve Kalıcılığı

Tenime uyguladığım andan itibaren yaklaşık 4 saat ilk sürdüğünüz gibi kalan bir ürün. Kolay kolay çıkmıyor. Uygun fiyatlı olmasına rağmen pigmentasyonu gayet başarılı bence. Aşağıdaki fotoğraftada Cleopartra’s Kiss paletindeki renklerin swatch’ını görebilirsiniz. Cleopatras’ Kiss paletinde de 4 farklı renk bulunuyor. Fakat bu renklerin çoğu altın tonlarında. Eğer daha ağır bir makyaj yapmak istiyorsanız ve ya yalnızca aydınlatıcınızın patlamasını istiyorsanız bu paleti tercih edebilirsiniz.Günlük kullanım için biraz ağır kalabileceğini düşünüyorum. İçerisindeki renkler; şampanya tonu

Sphinx: Bronz kahve tonlarında toz formda bir aydınlatıcı.

Delta: Altın bronz tonlarında bir aydınlatıcı.

Dynasty: İşte aydınlatıcı dedin mi böyle olur dedirten bir renk. Paletteki en sevdiğim ton diyebilirim.

Goddess: Palette yer alan şampanya tonunda bir renk. Özellikle ben sarışınlara yakışacağını düşünüyorum.

Paleti genel olarak ele aldığım zaman birbirine yakın tonları içeren bir palet olduğunu ve biraz daha ağır makyajlar ile uyacağını söyleyebilirim. Renklerin çok baskın olmasını istemiyorsanız ürünü hafif bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Palet içerisindeki renkleri far olarak bile kullanabilirsiniz.

Sleek AydınlatıcıSleek aydınlatıcı palet fiyatı indirimsiz 55 tl. fiyatı Sleek ürünlerini Gratis kozmetik marketlerinde bulabilirsiniz. Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.