Too Faced Melted Ruj … Biliyorsunuz ki ülkemizde too faced far paletleri haricinde markaya ait hiçbir ürünü bulunmamakta. Ben de Milano gezim sırasında hazır gelmişken içeride neler var bir göz atmak için en yakındaki Sephora ya uğradım. Burada Too faced ‘in kocaman standını gördüm.

Too Faced Melted Ruj

Türkiye de olmayan bir marka olduğu için haliyle ilgim o tarafa kaydı tabii. Bolca ürün bulunan too faced markasına ait bütün ürünlerini inceledikten sonra Too faced melted ruj dikkatimi çekti.

Too Faced Melted Ruj 2

Bende ki “Nude” isimli rengi. Zaten bu tondaki rujlar benim en beğendiğim ve sürekli hergün kullandığım rujlar kategorisindedir. Rengini  tam bir nude olarak tanımlayabilirim çok tatlı şeftali nude bu rengi günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birçok kıyafete ve makyaja uyum sağlayan bir ton. Nude harici bir de kırmızı renk rujları çok beğeniyorum eğer kırmızı ruj ile alakalı yazımı okumak isterseniz mac ruby woo linkine tıklayabilirsiniz.

Too Faced Melted Ruj

Long wear lasting olarak satılan too faced melted ruj çok fazla kalıcı bulmasam da gün içinde çok fazla bir şey yiyip içmediğiniz sürece 3-4 saat dudağınızda kalabilen bir ürün.

Too Faced Melted Ruj

Süngeri sayesinde oldukça kolay bir kullanımı olan Too faced melted ruj serisi çanta da kolaylıkla taşınabilir ve kolay bir kullanıma sahip.

Too Faced Melted Ruj

Kokusu oldukça güzel insanı rahatsız etmeyen tatlı ve ağır olamayan bir kokusu var.

Too Faced Melted Ruj Artıları

  • Rengi tam bir nude
  • Kokusu mükemmel
  • Kalıcılık idare eder
  • Ambalajı (görüntüsü) güzel
  • Süngeri sayesinde kullanımı kolay
Too Faced Melted Ruj
Too Faced Melted Ruj

Too faced melted ruj iki eksisini bulabildim. Bana göre ürünün Türkiye de olmaması ve fiyat olarak Türkiye ye gelince en az 100 tl civarı olabileceğini düşünürsek ki genelde öyle olur bunlar benim eksi yöndeki görüşlerim.

En meşhur ürünlerinden biri olan Too faced chocolate bar far paletini ve Too faced sweet peach far paletini Sephora mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca artık Sephora ya Too faced markasının kapatıcısı born this way ve birçok seyahat boy ürünleri gelmiş.

Too faced melted ruj ‘un fiyatı 21 Euro yani yaklaşık 93 Tl ye denk geliyor.

Too faced ürünlerini yurt dışında oturan tanıdığınız akraba ve ya arkadaşlarınızdan rica edebilir ve ya bazı instagram sayfalarından getirtebilirsiniz.

Too Faced instagram sayfasında bulunan fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz.

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.