Victoria Secret Vücut Spreyi

Herkese merhaba… Victoria secret iç çamaşırı yanı sıra güzellik ürünleri ve spor giyim gibi çeşitli ürünleri içeren bir marka. Özellikle parfümleri ve vücut spreyleri de oldukça popüler. Bugünkü yazımda dün indirimden almış olduğum Victoria Secret Vücut Spreyi üzerine..

Victoria Secret ürünleri her genç kızın ilgisini çekiyordur. Bir çok kişinin ortak olarak yakındığı tek bir konu ise fiyatlarının fazla olması. Bundan bende hoşnut değilim. Malum şuanki ekonomik krizden dolayıda artmış durumda fakat normalde de çok uygun değiller.

Vücut Spreyi Nedir ?

Vücut spreyi asla vücudun terleyen bölgelerine sıkılmak için üretilmiş ürünler değildir. Parfümün daha hafif ve daha az kalıcılık içeren ürünleri olarak geçmektedir. Spreyleri vücudunuzun herhangi bir bölgesine, istediğiniz miktarda sıkabilirsiniz. Spreyler bir çok markada simli ve ya simsiz gibi bir çok çeşitte bulunuyor. Yüze sıkılmayacağını zaten biliyorsunuzdur. Duş sonrasında ve ya gün içerisinde istediğiniz zaman diliminde kullanabilirsiniz. Bence vücut spreyinin en iyi özelliği bir kaç fıs sıksanız bile sizi boğmaması ve bir kaç saat sonra uçup gitmesi.

Victoria Secret Vücut Spreyi 50 den fazla değişik koku içeren bir ürün. Bendeki ise Temptation isimli ürünü. İçerisinde altın rengi simler bulunuyor. Spreyi sıktıktan sonra rahatsız edecek derecede aşırı bir sim değil hafif parıltılar içeren bir görünüme sahip oluyorsunuz. Ürünü 3 günlük bir indirimden satın aldım. Mağazada Gratis kuyruğu gibi bir kuyruk vardı desem abartmış olmam sanırım. Fakat bu sefer çok hızlı çalışıyorlardı. Sırada 2 dakika bile beklemedim ve ürünü çabucak alıp çıkabildim.

Kokusuna gelecek olursam hafif ile ağır arasında, yani orta odunsu notalar içeren güzel bir koku. Mutlaka mağazada denemenizi tavsiye ederim. Eğer markanın Bombshell, Love, Noir kokularını seviyorsanız bunuda seveceksinizdir.

Vücut Spreyi Nasıl Kullanılır ?

Vücut spreyleri parfüm değildir. Parfümler kokuları itibari ile daha yoğun ve kalıcılıkları da daha fazla olur. Fakat vücut spreyleri daha hafif kokular içerir ve kalıcılıkları da fazla bulunmamaktadır. Güç içerisinde daha çabuk uçup gider. Vücut spreyinin tüm gün üzerinizde bir iki fıs sıkarak kalmasını beklemeyin yani. Ama bence buna rağmen ürünlerin iyi bir kalıcılığı ve kokuları var.

Eğer kokularda benim gibi sizde hafif kokuları tercih ediyor ve çantanızda taşıyarak gün içerisinde bir kaç kez sıkarak ferahlayabilir ve güzel kokabilirsiniz.

Bazı parfümler var ki çok ağır kokuya sahip oluyor. Fakat vücut spreyleri genellikle hafif, fresh kokuları barındırıyor. Ayrıca vücut losyonu gibi benzer ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz. Hatta yanında genellikle aynı kokunun losyonuda oluyor. Özellikle losyonları duştan sonra cildinizi nemlendirmek için kullanabilirsiniz.

Kokuların kalıcılıkları tabiki markadan markaya göre değişir. Victoria secret markasının spreyleri genellikle 3-4 saat kalıcı oluyorlar. Kokunun teniniz ile uyumlu olmasına göre bu süre daha fazla uzayabilir.

Daha önce bu spreyin Victoria Secret Vücut Losyonu başlıklı yazısını yazmıştım. Aşağıdaki fotoğraftaki ürün victoria secret vücut losyonu ve sprey ile aynı kokuya sahip. İkiside içerisinde sim barındırıyor. Vücut losyonunu daha detaylı bir şekilde incelemek isterseniz linke tıklayın.

Victoria Secret Vücut Spreyi fiyatı 169 tl. Bu indirimde tanesi 49 tl idi. Bu tarz kampanyaları takip ederek daha uygun fiyata ürünü alabilirsiniz. Fakat ben bir daha bu kadar düşeceğini tahmin etmiyorum. O yüzden Victoria secret indirimde takip etmeyi unutmayın derim.  Umarım yazı hoşunuza gitmiştir ve faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sevgiler..

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.