Victoria’s Secret Bronzlaştırıcı Vücut Losyonu tenimin ihtiyacı olan nemi ve vermeyi vaad eden aynı zamanda da vücudu bronzlaştıran ve içerisinde küçük simler bulunduran bir vücut losyonu. Hepimizin çok sevdiği pembe mağazaları olan markanın aynı isimle vücut spreyi de bulunan Victoria’s Secret Passion Struck Vücut Losyonu ürünü ile ilgili deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Vücudumuzu nemlendirmek cildimize yaptığımız en sağlıklı şeylerden biridir.
Cildin sağlıklı görünmesi için yeterli nemi almış olması gerekir. Bunun içinde gün içinde yeteri kadar (6-8 bardak) su içmek ve dışarından da nemlendirmek gerekir. Bunu da bazı kremlerle sağlayabiliriz.

Victoria's Secret Vücut Losyonu

Her zamanki gibi bu markanın her ürünün de parfümünden iç giyime ve komzetiğe kadar tutunda hepsinin ambalajları özellikle biz kızları çok cezbediyor bu yüzden hepsini alma isteği geliyor. Victoria’s Secret parfümleri de oldukça ilgi çekici hatta bazıları kalıcı ve hoş kokuları var. Benim en beğendiklerim için de Noir, Bombshell forever ve Angels Only.
Ama kozmetik ürünlerini almanızı tavsiye etmem çünkü kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki başarılı değiller ki zaten az ürün var ve o fiyata değer olduklarını düşünmüyorum. Fakat aynı şeyi vücut kremleri ve vücut spreyleri için söyleyemeyeceğim. İç çamaşırlarından zaten bahsetmek istemiyorum hepsi ayrı ayrı çok güzel ve çok rahatlar.

Victoria's Secret Vücut Losyonu

Bende birkaç tane mevcut olan vücut spreyi ve vücut kremleri içerisinde şuan ki Victoria’s Secret Bronzlaştırıcı Vücut Losyonu ise hem nemlendirici krem hem de simli içerisinde minik simler ve ışıltılar bulunan bir krem aynı zamanda da bronzluk verdiğini vaad eden bir ürün.

Victoria's Secret Vücut Losyonu

Victoria’s Secret Bronzlaştırıcı Vücut Losyonu Nasıl Kullanılır?

Şöyle diyebilirim ki ürünü sürdüğünüz de sim veriyor her tarafınız ışıltılı parıltılı oluyor ve çok güzel bir kokusu da var. İçeriğinde ağır olmayan bir vanilya kokusu var. Yalnız bronzluk verdiği konusuna gelince beyaz tenliyken acayip derece de bronzlaşmayı beklemeyin tabi ki de.

Eğer hafif bir bronzluğunuz zaten varsa ve Victoria’s Secret vücut losyonunu kullanırsanız mankenleri gibi bronz aynı zamanda simli bir görüntüye zaten sahip olursunuz.

Victoria's Secret Vücut Losyonu

Victoria's Secret Vücut Losyonu

Victoria’s Secret Bronzlaştırıcı Vücut Losyonu Artıları

  • Hafif bronzluk veriyor (zaten bronzsanız daha iyi görünecektir)
  • Simli olması
  • Nem vermesi
  • Kokusu rahatsız edici olmaması (hoş bir kokusu var)

Victoria’s Secret Vücut Losyonu Eksileri

  • Vücuda söylendiği kadar bir bronzluk sağlamıyor
Victoria’s Secret Vücut Losyonu Fiyatı 69 tl. Victoria’s Secret Vücut Losyonuna tüm Vs mağazalarından ulaşabilirsiniz. Fakat ürünü yaklaşık 1 buçuk sene önce aldım şuan olup olmadığını konusunda kesin bir şey söyleyemeyeceğim. Eğer sizin de bu ürüne benzer sevdiğiniz ürünler varsa yorum yazmayı ve bana önermeyi ihmal etmeyin lütfen.. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere Sevgiler..
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.