Malum yılbaşı yaklaşıyor. Koca bir yılı yine geride bıraktık. Yılbaşı zamanını evinde sakin bir şekilde oturup çerezi, çikolatası ile ailesi ve ya arkadaşları eşliğinde film izlemeyi tercih edenlere önerebileceğim 10 filmi sizler için derledim. Yılbaşında hangi film izlenir diye düşünüyorsanız Yılbaşında izlenebilecek en iyi 10 film için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz…

2017 özellikle benim için güzel geçti diyebilirim. Umarım sizin için de öyledir. Zor zamanları hepimiz yaşarız hayatın gerçekleri bunlar fakat umarım gelen sene bir önceki senenizden çok çok daha güzel geçer ve olumlu güzel gelişmeler yaşarsınız.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

Yaklaşan yılbaşı umarım gelen senede hepimize güzellikler getirir. Şimdi noel filmleri listesi ile okumaya devam edebiliriz.

1- How the Grinch Stole Christmas (2001)

Türkiyede 2001 ocak ayında gösterime girmiş olan Grinç filmi çok severek tam 7 kez izlediğim bir filmdi. Başrollerinde Jim Carrey oynuyor. Harika bir film ailece izlenebilecek en güzel yılbaşı fimlerinden biri. Hatta duyduğum kadarıyla 2018 yılında animasyonu çıkıyormuş.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

2- Home Alone (1990)

Sanırım en sevilen komedi yılbaşı filmlerinden birisidir evde tek başına. Hatta yılbaşı denince akla ilk gelen filmdir. Bu filmide aynı şekilde grinç gibi kaç kez izlediğim sayısını bilmiyorum çünkü o kadar akıcı komik ve eğlendiren bir film yok sanırım. İzlerken herşeyi unutturuyor insana. Yılbaşında hangi filmi izlesem diye düşünüyorsanız daha önce izlemiş olsanız bile yine de hiç düşünmeden tavsiye edeceğim filmdir.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

3- While You Were Sleeping (1995)

Romantik komedi türünde filmlerden hoşlananlar için yılbaşı zamanında izlenebilecek güzel bir film. İmdb puanı 6.7 olan sen uyurken filmin başrollerinde Sandra Bullock ve Bill Pullman oynuyor. Her sabah metroda karşılaşan birbirlerine içten içe hayran olan iki kişi ve bir anda hiç tanımadığı komadaki bir adamın sevgilisi rolü yapmakla gerçekten bulduğu aşkı yaşama arasında ikilime düşen genç Lucy’nin hikayesi.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

4- Home Alone 2 – Lost in New york (1992)

Başrollerinde Macaulay Culkin’in oynadığı 1992 senesinde çekilmiş olan evde tek başına 2 ilk filmin acayip patlaması ve sevilmesi ile devamının gelmesine sebep oldu. İyiki de gelmiş çünkü en sevilen yılbaşı filmlerinden biridir. Bu sefer maceralar New York da geçiyor. Evde tek başına kalan yaramazın hikayesi. Bu komedi filmini ailece izlemenizi tavsiye ederim.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

5- Office Christmas Party (2016)

En yeni yılbaşı filmlerinden biri olan Çılgın ofis partisi 2016 yılında vizyona girmiş başrollerinde ise komedi ve romantik filmlerin vazgeçilmez oyuncusu Jennifer Aniston ve Jason Bateman oynuyor. Yılbaşında izlenecek en güzel ve yeni komedi filmlerinden biri.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

6- New Years Eve (2011)

2011 yılında çekilen Yılbaşı Gecesi filmi komedi türünde oyuncuları ise Zac Efron, Ashton Kutcher, Robert de Niro, Lea Michele. Hayata ikinci bir şans vermek üzerine sıcak hikayeler anlatan arkadaşlar ile izleyebileceğiniz bir film. Pretty Woman’ın yönetmeninden..

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

7- A Christmas Story (1983)

1983 yılında çekilmiş olan yılbaşı hikayesi dram komedi türünde başrollerinde Peter Billingsley’nin oynadığı bir yılbaşı filmi.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

8- Poseidon (2006)

Yılbaşı gecesinde gemide herkesin partiye katıldığı bir anda geminin ikinci kaptanı birşeylerin ters gittiğini anlar. Alabora olan gemi ve birçok kişinin çarpma esnasında öldüğü bir hikaye. Başrollerinde Emmy Rossum’un oynadığı Poseidon aksiyon ve macera sevenlerin ailece izleyebileceği bir film.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

9- The Polar Express (2004)

Kutup Ekspresi Tom Hanks’in seslendirdiği ve en iyi animasyonlardan biri olan benimde çok sevdiğim yılbaşı gecesi için önerebileceğim bir animasyon türü. 2004 yılında vizyona girmiş macera dolu bir animasyon. Yılbaşı filmleri animasyon türündeki en iyi film kesinlikle tavsiye ederim.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

10- The Holiday (2006)

Gelelim son filmimize The holiday (Tatil) romantik komedi türünde yılbaşı zamanında eşiniz ile izleyebileceğiniz bir film. Başrol oyuncuları ise Kate Winslet, Jude Law, Cameron Diaz ve Jack Black oynuyor. Yılbaşı zamanının hemen öncesinde erkek arkadaşlarını hayatlarından çıkarma kararı veren ve en iyi yolculukların bağajların geride bırakıldığına kadar veren iki kadının hikayesi.

Yılbaşında İzlenebilecek En İyi 10 Film

Yeni sene yeni umutlar ve başlangıçlar demek. Yeni senenin hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle..Umarım yazı hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere Sevgiler…

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.